“حفظ و حراست از انقلاب اسلامی” از وظایف اصلی سپاه/ ایثار و ایستادگی مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان از اصول مقاومت است
“حفظ و حراست از انقلاب اسلامی” از وظایف اصلی سپاه/ ایثار و ایستادگی مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان از اصول مقاومت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه حفظ و حراست از انقلاب اسلامی از وظایف اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان از اصول و معیارهای مقاومت در جبهه حق است.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام و‌المسلمین غلامحسن تسخیری ظهر امروز در هفتمین همایش استانی مالک اشتر سپاه قدس گیلان اظهار داشت: پیامبران و اهل بیت (ع) و تمام نعمت‌هایی که خداوند به ما عطا کرده است در روز قیامت بر اعمال ما ناظر هستند و شهادت می‌دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اهمیت مراقبت از اعمال عنوان داشت: بیشتر عمر انسان صرف خواب و خوراک می‌شود و باید مراقب باشیم تا در روز قیامت حسرت زمان‌های از دست رفته را نخوریم.

وی با بیان اهمیت وظایف سپاه پاسداران گفت: حفظ و حراست از انقلاب اسلامی از وظایف اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و لازمه این حرکت عظیم داشتن عملکرد انقلابی و حرکت در پیشبرد مسیر ظهور است.

تسخیری با اشاره به زورگویی‌های برخی کشورهای جهان اعلام کرد: مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان از اصول و معیارهای مقاومت در جبهه حق و از عوامل موفقیت سپاه پاسداران و ملت غیور این سرزمین است.

انتهای پیام/