حوزه فضای مجازی در کشور نیاز به ساماندهی دارد‌
حوزه فضای مجازی در کشور نیاز به ساماندهی دارد‌

رئیس فراکسیون مطبوعات و رسانه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حوزه فضای مجازی بی‌نظمی وجود دارد گفت: در فراکسیون مطبوعات و رسانه مجلس به‌دنبال این هستیم که فضای مجازی را ساماندهی کنیم.

به گزارش اندیشه گیلان، جبار کوچکی‌نژاد عصر امروز در مراسم جشن چهارمین سالگرد افتتاح پایگاه خبری خزر آنلاین در رشت اظهار داشت: در هفته معلم قرار داریم و این روز را به همه معلمانی که در راستای ارتقای فرهنگ و علم تلاش می‌کنند تبریک می‌گویم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه در دوران فراوانی اطلاعات قرار داریم ابراز داشت: در گذشته جمع آوری اطلاعات بسیار سخت بود و در این مقطع زمانی نیز به‌دلیل انبوه اطلاعات، تشخیص مسیر درست سخت‌تر از دوران قبل است.

وی با بیان اینکه در حوزه فضای مجازی کشور شورای عالی نظارت بر فضای مجازی راه اندازی شده است تصریح کرد: به‌دلیل حساسیت‌های موجود در فضای مجازی به دستور مقام معظم رهبری این شورا راه‌اندازی شد و نمایندگان قوای سه گانه در آن حضور دارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه به فضای مجازی نیازمند هستند عنوان کرد: باید به فضای مجازی توجه شود و قوانین جدید نیز در حوزه فضای مجازی باید کارشناسانه باشد و اطلاعات درست به مردم برسد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه فضای مجازی بی‌نظمی وجود دارد خاطرنشان کرد: در فراکسیون مطبوعات و رسانه به‌دنبال این هستیم که فضای مجازی را ساماندهی کنیم و انتظار داریم اهالی فضای مجازی و رسانه برای راه اندازی رسانه‌های خود مسیر قانونی را طی کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات پیش رو ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا ابراز داشت: امیدواریم افرادی که می‌توانند خدمت بیشتری را به مردم ارائه دهند به‌عنوان نماینده مردم انتخاب شوند.

انتهای پیام/تسنیم