خبر شهادت مدافع گیلانی حریم آل الله “علیرضا نظری” تائید شد
خبر شهادت مدافع گیلانی حریم آل الله “علیرضا نظری” تائید شد

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان خبر شهادت مدافع گیلانی حریم آل الله “علیرضا نظری” را تائید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، سرهنگ پاسدار عباس بایرامی در گفت‌وگویی با تائید خبر شهادت “علیرضا نظری” اظهار داشت: صبح فردا جلسه هماهنگی در مورد تحویل و تشییع و تدفین این شهید عزیز گیلانی مدافع حرم در سپاه گیلان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: شهید علیرضا نظری ۵۷ ساله اهل رودسر از فرماندهان توپخانه و ادوات در تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک نیروی زمینی سپاه در لنگرود بود که  چند سال به افتخار بازنشستگی نائل شد.

بایرامی با اشاره به اینکه این شهید عزیز شب گذشته در عملیات پاکسازی “البوکمال” سوریه در دفاع از حریم آل الله مدال سرخ شهادت بر سینه آویخت افزود: از این شهید یک فرزند پسر و دو فرزند دختر از او به یادگار مانده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان همچنین خبر شهادت فرد دیگری غیر از شهید مذکور را تا این ساعت تائید نکرد و اظهار داشت: مردم اخبار خود را از منایع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر جستجو کنند تا اخبار ضد و نقیض و گاه آمیخته به دروغ باعث تشویق افکار و اذهان جامعه نشود.

بایرامی خاطرنشان کرد: به رسانه‌ها و منابع خبری نیز توصیه می‌شود تا تائید خبر از طریق منابع رسمی و مسئول نسبت به انتشار اخبار این‌چنینی در رسانه خود خودداری کنند.

انتهای پیام/