خدمت‌رسانی به مردم گیلان به حد صفر رسیده است
خدمت‌رسانی به مردم گیلان به حد صفر رسیده است

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه در بعضی حوزه‌ها خدمت‌رسانی به مردم به حد صفر رسیده است، گفت: در این زمینه به استاندار گیلان توصیه می‌کنم به بهانه قرار گرفتن در آستانه انتخابات خدمت رسانی به مردم را فراموش نکند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، اسدالله عباسی در گفت و گویی اظهار داشت: جهت گیری‌های سیاسی عوامل اجرایی و معتمدان استان گیلان و استفاده از منابع دولتی در آستانه انتخابات در هیچ دوره ای تا این حد وجود نداشت.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان جهت گیری سیاسی دولتمردان گیلان در جریان انتخابات پیش رو را بی‌سابقه بیان کرد و ابراز داشت: در هیچ دوره‌ای تا این حد جهت‌گیری توسط مسئولان دولتی، معتمدان، عوامل اجرایی و نیز استفاده از منابع دولتی در جهت یک جریان خاص سیاسی وجود نداشت.

عباسی با بیان اینکه سوگیری مدیران دولتی تخلف و باعث ایجاد شائبه و عدم اعتماد مردم می‌شود گفت: تلاش و مراقبت بیشتر شورای نگهبان و هیئت نظارت بر شوراهای شهر و روستا باعث برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در گیلان می‌شود.

وی با اشاره به توجه همه‌جانبه مسئولان گیلان به امر انتخابات افزود: در بعضی حوزه‌ها خدمت‌رسانی به مردم به حد صفر رسیده ‌که در این زمینه به استاندار گیلان توصیه می‌کنم به بهانه قرار گرفتن در آستانه انتخابات خدمت رسانی به مردم را فراموش نکند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان عدم پیشرفت در سایت نفتی رودسر را نتیجه کم‌کاری مدیریت استان، معاونت عمرانی استانداری و فرمانداری بیان کرد و گفت: قرار بر این بود استانداری و فرمانداری رودسر بخشی از زمین های مردم را آزاد کنند تا در آن مناطق سرمایه گذرانی را جذب کنیم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استاندار و سازمان‌های مربوطه موظف به انجام تعهدات خود در زمینه سایت نفتی رودسر هستند و عملکرد نه چندان رضایت بخش آن‌ها هفته آینده در جلسه‌ای با وزارت نفت گزارش شده و مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

عباسی از عدم تشکیل جلسه شورای اداری با حضور استاندار، مدیران استانی و نمایندگان گیلان در مجلس خبر داد و گفت: از خردادماه ۹۵ کار رسمی نمایندگان در مجلس آغاز شده اما جلسه‌ای جهت معارفه و بررسی مشکلات استان با ریاست استاندار برگزار نشده است.

وی در مجلس شورای اسلامی درباره لزوم برگزاری جلسه شورای اداری استان اظهار داشت: برگزاری این جلسه باعث آشنایی نمایندگان با مدیران کل استان و در نتیجه ایجاد تعامل و همکاری هرچه بیشتر بین نمایندگان مجلس و مدیران کل می‌شود.

نماینده مردم رودسر و املش افزود: در چند ماه اخیر تغییراتی در دستگاه‌های دولتی ایجاد شده است که در نتیجه آن مدیرانی که دارای کارآمدی لازم نیستند وارد عرصه مدیریت شده‌اند و کسانی که نیاز به جابه‌جایی داشتند همچنان سرکار خود باقی هستند و این برخلاف انتظار نمایندگان استان گیلان است.

انتهای پیام/تسنیم