خشم ترامپ از نهاد مقدس سپاه پاسداران و ملت بزرگ ایران به‌دلیل وحدت و یکپارچگی است/سخنان سخیف و یاوه‌گویی‌های اخیر ترامپ درباره ملت بزرگ ایران  بیانگر افول اخلاق در جهان غرب است
خشم ترامپ از نهاد مقدس سپاه پاسداران و ملت بزرگ ایران به‌دلیل وحدت و یکپارچگی است/سخنان سخیف و یاوه‌گویی‌های اخیر ترامپ درباره ملت بزرگ ایران  بیانگر افول اخلاق در جهان غرب است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان گیلان گفت:خشم ترامپ از نهاد مقدس سپاه پاسداران و ملت بزرگ ایران به‌دلیل وحدت و یکپارچگی آنان در سایه پیروی از ولی امر مسلمین و اثرگذاری آنان در خنثی‌کردن توطئه‌های منطقه‌ای است.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری در گفت‌وگویی با اشاره به سخنان شب گذشته رئیس‌جمهور آمریکار درباره ایران اظهار داشت: سخنان سخیف و یاوه‌گویی‌های اخیر ترامپ درباره ملت بزرگ ایران  بیانگر افول اخلاق در جهان غرب است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان تصریح کرد: در زمانه‌ای که نمایندگان چندین دولت پس از ماه‌ها بحث و بررسی به توافق برجام رسیدند، اظهار نظر ناپخته و مضحک ترامپ، تاریخ و ماهیت آمریکا بیش از پیش بر همگان روشن کرد.

وی گفت: اظهارات کودکانه و نابخردانه ترامپ حاکی از دوراندیشی رهبر انقلاب در عدم اعتماد به شیطان بزرگ و توافق با آمریکا بود زیرا آمریکا نشان داد که به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و آنچه برای او دارای اهمیت است حفظ رژیم غاصب صهیونیستی و رژیم‌های سرکوبگر منطقه و در نهایت فروش اسلحه برای مرتجعان منطقه است.

اشجری افزود: خشم ترامپ از نهاد مقدس سپاه پاسداران و ملت بزرگ ایران به‌دلیل وحدت و یکپارچگی آنان در سایه پیروی از ولی امر مسلمین و اثرگذاری آنان در خنثی‌کردن توطئه‌های منطقه‌ای است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه ترامپ در ناامیدی از فروش سلاح‌های تروریستی خود به‌شدت خشمگین است اعلام کرد: امروز سپاه نه در قواره یک مجموعه بلکه در قواره یک ملت است؛ سپاه آیینه تمام نمای ملت ایران در ولایتمداری و دفاع از مظلوم است.

وی گفت: امروز صدای حق‌طلبی سپاه در اقصی نقاط عالم و در بین مظلومانی که قربانی جاه‌طلبی و جنگ افروزی مستکبران عالم هستند به‌گوش می‌رسد و سخنان نسنجیده ترامپ درباره ملت بزرگ ایران ناقوس افول آمریکا را به‌صدا در آورده و بی‌تردید خجلت و شرم  ملت آمریکا با داشتن چنین رئیس جمهوری مضاعف می‌شود.

انتهای پیام/