خوش‌بینان به مذاکره امروز فهمیدند که آمریکا “هرگز” قابل اعتماد نیست
خوش‌بینان به مذاکره امروز فهمیدند که آمریکا “هرگز” قابل اعتماد نیست

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه تبعیت‌نکردن از خط ولایت فقیه همواره ناتوانی را به‌دنبال داشته، گفت: خوش‌بینان به مذاکره امروز فهمیدند که آمریکا “هرگز” قابل اعتماد نیست.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم میرحسینی اشکوری در حسینیه شهدای گمنام رشت اظهار داشت: امروز مهم‌ترین اصل در نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت در خط ولایت فقیه است.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه برخی در طول تاریخ اسلام از شیعیان واقعی بودند اما در حفظ ولایتمداری خود موفق نبوده و از راه سعادت خارج شدند افزود: ماندن در خط ولایت نیازمند بصیرت و صرف هزینه است.

وی با بیان اینکه در تمامی طول تاریخ هر کسی که برای خط ولایت هزینه کرده و از این امر حمایت کرد به سعادت دست یافت تصریح کرد: با تبعیت از خط ولایت و مقام معظم رهبری کارهای ناممکن به‌درستی ممکن شده و راه سعادت هموار می‌شود.

میرحسینی اشکوری با اشاره به اینکه این امر در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران به‌وضوح مشهود است خاطرنشان کرد: تبعیت نکردن از خط ولایت در تمامی عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شکست و ناتوانی را به‌دنبال داشته است.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری به‌صراحت درباره مذاکره با آمریکا اعلام کردند که به این اقدام خوشبین نیستند گفت: برخی که گفتند به این اقدام خوشبین هستند، امروز به این امر دست یافتند که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست.

میرحسینی اشکوری تبعیت از ولایت‌مداری را سبب اقتدار و پیروزی دانست و با بیان اینکه پیروزی حاصل در سوریه و عراق نتیجه ولایت‌مداری است تاکید کرد: جریان‌های مختلف سیاسی باید بدانند که تنها راه رسیدن به کمال، ولایتمداری و حرکت در خط ولایت فقیه است.

انتهای پیام/