دانشگاه آزاد بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است
دانشگاه آزاد بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است

رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه با بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانشجو بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است و امید است در جهت ارتقاء فرهنگی و علمی دانشگاه حرف برای گفتن داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، علی اکبر ولایتی ظهر امروز در ملاقات با نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه حضور در میان مردم این استان و دیدار با آیت‌الله قربانی یک افتخار است اظهار داشت: در دوران انقلاب و پس از دوران انقلاب همواره شاهد برکت وجود آیت‌الله قربانی در استان گیلان و کشور بودیم.

رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ایشان همواره در عرصه‌های علمی و مجاهدت خستگی ناپذیر هستند تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با عنایت مقام معظم رهبری دوره جدیدی را در کشور آغاز کرده است.

وی با تاکید بر اینکه امید است این امر مقدمه تحولی مثبت در دانشگاه است تصریح کرد: این دانشگاه با بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانشجو بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است و امید است در جهت ارتقاء فرهنگی و علمی دانشگاه حرف برای گفتن داشته باشیم.

رئیس هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه استان گیلان مهد تمدن و تدین است در کشور است اظهار داشت: استان گیلان همواره مهد دوستی، تمدن و عاشقان اهل بیت (ع) است و براساس این ویژگی‌های گسترده، انتظار گسترده‌ای نیز از استان گیلان وجود دارد.

انتهای پیام/