دشمنان نمی‌توانند بین مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران جدایی بیندازند/نیروهای مسلح در عمل کردن به فرمایشات رهبر معظم انقلاب کوتاهی نمی‌‌کنند
دشمنان نمی‌توانند بین مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران جدایی بیندازند/نیروهای مسلح در عمل کردن به فرمایشات رهبر معظم انقلاب کوتاهی نمی‌‌کنند

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه مسئولان تمام تلاش خود را در راستای پیشرفت کشور انجام می‌دهند گفت: دشمنان نمی‌توانند بین مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران جدایی بیندازند.

به گزارش اندیشه گیلان، سردار محمد عبدالله‌پور ظهر امروز در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتش مستقر در گیلان با وی با اشاره به اینکه انقلاب بر‌اساس رهبری بی‌نظیر امام راحل، رهبر معظم انقلاب و پشتوانه مردم تشکیل شده است اظهار داشت: دشمنان برای هر سه مولفه عنوان شده نقشه کشیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انواع اسلام را ایجاد کردند تا بگویند دین اسلام چیزی شبیه به داعش است گفت: خداوند می‌خواهد انقلاب را حفظ کند و هر کاری که دشمنان می‌کنند به نفع اسلام تمام می‌شو.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه ناراحتی رژیم صهیونیستی طبیعی است خاطرنشان کرد: امروزه رژیم غاصب صهیونیست همسایگانی دارد که نمی‌خواهند این رژیم کودک کش وجود داشته باشد.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه توانمندی ناوچه‌های رزمی ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش مثال زدنی است اعلام داشت: پیشرفت در ساخت ناوچه‌ها در ناوگان شمال ارتش با وجود تحریم‌های فراوان بسیار عالی بوده است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه زمانی دفاع از مرزهای آبی کشور برای نیروی دریایی سخت بود خاطرنشان کرد: امروزه نیروی دریایی ارتش و سپاه توانایی تنبیه متجاوزان و دشمنانی که به آب‌های کشور تعرض می‌کنند را دارد.

وی با اعلام اینکه مردم ایران ۴۰ سال است که در محاصره و تحریم دشمنان قرار دارند گفت: تحریم‌ها، مشکلات فرهنگی و کمبود اشتغال که شایسته ملت ایران نیست را به آن‌ها تحمیل کرده و در این بین مدیران نالایقی وجود دارند که نمی‌توانند این مشکلات را حل کنند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به سخنان وزیر امور خارجه در فضای مجازی مبنی بر اینکه امنیت در درون ملت است و باور ایمانی نیروهای مسلح و مردم سبب ایجاد امنیت شده است اظهار داشت: در حوزه تامین امنیت نیز کشور تحریم بود اما با اتکاء به توان داخلی به توانمندی رسیدیم.

وی با بیان اینکه منابع زیادی در کشور وجود دارد گفت: این سوء مدیریت مدیران است که وضع اقتصادی، معیشتی و فرهنگی مردم نا به‌سامان است و در حوزه اقتصاد نیز می‌توان با نگاه به درون کشور مشکلات را حل کرد و مسئولان باید به این باور برسند که مشکلات اقتصادی با نگاه به درون حل‌شدنی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه ایران در زمینه تسلیحات هوایی، دریایی، زمینی و پدافند هوایی به توفیقات زیادی دست یافته است افزود: سپاه از درون ملت و نیروهای بسیج ظهور کرده و بسیج، مردمی هستند که داوطلبانه برای انقلاب کار می‌کنند و توسط سپاه ساماندهی می‌شوند.

وی هدف از هجمه‌هایی که از داخل و خارج به سپاه می‌شود را جداسازی مردم از انقلاب و سپاه خواند و اعلام داشت: رسانه‌هایی در داخل استان گیلان نیز وجود دارند که با برنامه‌های مختلف به‌دنبال جداسازی مردم از مسئولان هستند.

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه مسئولان تمام تلاش خود را در راستای پیشرفت کشور انجام می‌دهند بیان داشت: دشمنان نمی‌توانند بین مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران جدایی بیندازند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با  بیان اینکه در بین نیروهای مسلح ارتباطی از صمیم قلب و دوستانه برقرار است و نکات مثبت ارتش در سپاه وجود دارد و محاسن سپاه توسط ارتش کسب شده اظهار داشت: امروز به‌خاطر اتحاد نیروهای مسلح، وضعیت امنیت کشور بی‌نظیر است.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فرماندهی بی‌نظیر هستند که از نظر مدیریت نظامی، دینی و تسلط بر تمام امور زبانزد هستند اعلام کرد: نیزوهای مسلح در عمل کردن به فرمایشات رهبر معظم انقلاب کوتاهی نمی‌‌کنند.

انتهای پیام/