دل‌بستن به استکبار عاقلانه نیست/ لبخند‌زدن به دشمنان هیچ منفعتی برای کشور ندارد
دل‌بستن به استکبار عاقلانه نیست/ لبخند‌زدن به دشمنان هیچ منفعتی برای کشور ندارد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دل‌بستن به استکبار عاقلانه نیست گفت: لبخندزدن به دشمنان هیچ منفعتی برای کشور و انقلاب ندارد و زیبنده نظام اسلامی ما نیست.

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام و‌المسلمین غلامحسن تسخیری در مراسم یادواره سردار شهید مجید مرآت در مسجد والیعصر (عج) بالامحله این شهرستان اظهار داشت: شهیدان زنده و ناظر بر اعمال ما هستند و روزی عملکرد ما را به‌عنوان شاهد به رخ ما خواهند کشید.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهدا به جامعه ما رنگ الهی دادند، ابراز داشت: ما دعا می‌کنیم تا به برکت خون پاک شهید مرآت عاقبت ما نیز ختم به سعادت و معنویت شود.

وی افزود: در این شهر به یاد مرجع بزرگ جهان اسلام آیت‌الله بهجت(ره) می‌افتیم که ایشان می‌فرمایند مبادا غفلت کنید از آنهایی که شهید شده‌اند و شهید داده‌اند و در راه خدا رفته‌اند و در راه خدا بوده‌اند و خدا می‌داند چه تاجی بر سر این‌ها رفته است با اینکه بعضی‌ها نمی‌بینند.

تسخیری گفت: امام علی(ع) می‌فرمایند دنیا سرای مسابقه است و در این مسابقه خوشا به حال کسانی که بیشترین بهره را برای سرای آخرت می‌برند و در این مسیر شهدا آمدند که بمانند و دوام پیدا کنند و شهدا زنده‌اند چرا که خدا در قرآن فرموده است اگر افرادی تصور کنند شهدا مرده‌اند انحراف دارند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش ویژه شهید مرآت در جنگ تصریح کرد: در استان گیلان دو شهید بودند که صدامیان برای سر آن‌ها جایزه گذاشته بودند؛ یکی از آن‌ها شهید مرآت و دیگری یک شهید خلبان در رودبار بود.

وی گفت: در خاطرات سردار عبدالله‌پور در رابطه با شهید مرات خواندم که این شهید نسبت به نیروهایش بسیار با محبت برخورد می‌کرد پس این شهید “اشداء علی الکفار و رحما بینهم” داشت. به واقع امروز سئوال اینجاست چرا امروز برخی نیروهای انقلابی را تندرو خطاب کرده درحالی که به مستکبران لبخند می‌زنند و با آن‌ها مهربان هستند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: امروز دل بستن به استکبار عاقلانه نیست، پای مذاکراتی نشستن و لبخند زدن که منفعتی برای کشور ندارد و منافعی برای انقلاب به‌دنبال ندارد، زیبنده نظام اسلامی ما نیست.

انتهای پیام/