دنیای استکبار به دنبال رصد جوان انقلابی و طراحی انسان مجازی است.
دنیای استکبار به دنبال رصد جوان انقلابی و طراحی انسان مجازی است.

یکتا با بیان اینکه تاکنون هر چه امام راحل و پس از آن رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند محقق شده است گفت: اکنون دنیای استکبار به دنبال رصد جوان انقلابی و طراحی انسان مجازی است.

به گزارش سرویس سیاسی ” اندیشه گیلان “، حسین یکتا پیش از ظهر امروز در نشست بصیرتی انقلابیون جوان در دانشگاه پیام نور رشت با بیان اینکه دشمنان سال‌هاست هزینه کردند تا بنای استکبار را بگذارند، اظهار داشت: در ۲۲ بهمن سال ۵۷ همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی تمام کاسه و کوزه‌های دشمنان اسلام و انقلاب شکسته شد.

مسئول بنیاد کرامت امام رضا(ع) با اشاره به اینکه دشمنان از ۲۲ بهمن سال ۵۷ در حال هزینه کردن برای حذف انقلاب هستند افزود: حمایت از منافقان کاری بود که استکبار انجام می‌دهد و در مدت هشت ماه هزاران نفر را در گیلان و مازندران به شهادت رساندند.

یکتا با اشاره به اینکه داعش را در همان ابتدای انقلاب در کردستان دیدیم و در آنجا منافقان قیر داغ را در دهان رزمندگان و انقلابیون می‌ریختند تصریح کرد: استکبار در این فکر بود که با ارتحال امام خمینی(ره) به اهدافش برسد که این موضوع هم به سرانجام نرسید.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا از قدرت بسیجیان در هراس است و تا خواندن نماز در بیت‌المقدس یک یا علی باقی مانده و آمریکا به وضوح از این موضوع آگاهی دارد اظهار کرد: امام خمینی (ره) بارها فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است.

مسئول بنیاد کرامت امام رضا(ع) با بیان اینکه امام خمینی(ره) هر چه فرمودند محقق شد افزود: امام خمینی(ره) فرمودند ” صدام راهی به جز خودکشی ندارد” و سرانجام همینطور شد.

وی با تاکید براینکه تاکنون هر چه امام راحل و پس از آن رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند محقق شده است گفت: اکنون دنیای استکبار به دنبال رصد جوان انقلابی و طراحی انسان مجازی است.

یکتا با بیان اینکه دشمن در حال نقشه کشیدن است و باید با برنامه‌ریزی‌های فرهنگی جلوی دشمنان بایستیم تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند ” به ظهور امام زمان(عج) نزدیک شده‌ایم و جوان انقلابی جوان بی‌قرار است و کارمند مستقر نیست و زمانی که می‌بیند کار فرهنگی قفل شده وارد عمل می‌شود”.

مسئول بنیاد کرامت امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: دشمن به این یقین رسیده که کارش تمام است و برای همین می‌خواهد هر بلایی که بر سر خود آورده، بر سر جوانان ما بیاورد و به همین منظور می‌خواهد جوانان ما را به طرف خود جلب کند.

یکتا با تاکید براینکه جوان انقلابی به همه چیز توجه دارد و اگر مرتکب اشتباهی شود خود را موأخذه می‌کند افزود: جوان انقلابی وقت می‌گذارد و برنامه‌ریزی می‌کند که چه کاری انجام دهد تا بتواند جوانان دیگر را با امام زمان(عج) متصل کند.

انتهای پیام/