دولت باید حدود وظایف و مسئولیت های خود را بشناسد و بر محاسبات آن تمرکز کند/خبرنگاران فعال بسیج رسانه گیلان در قالب کاروان پیاده اربعین به کربلا اعزام خواهند شد
دولت باید حدود وظایف و مسئولیت های خود را بشناسد و بر محاسبات آن تمرکز کند/خبرنگاران فعال بسیج رسانه گیلان در قالب کاروان پیاده اربعین به کربلا اعزام خواهند شد

استاد قشر بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری که ” دولت متولی تعریف دین و تعریف انقلاب نیست بلکه دولت عضوی از نیروهای اجرایی است ” گفت: دولت باید حدود وظایف و مسئولیت های خود را بشناسد و بر محاسبات آن تمرکز کند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، حجت الاسلام و المسلمین کریمیان در مراسم طرح ضیافت اندیشه ۳ ویژه اصحاب رسانه که در سالن شهدای صالحین سپاه قدس گیلان با موضوع کلید واژه نفوذ دشمن برگزار شد با اشاره به اینکه جهان در آستانه تحول و تمدن نوین انقلاب اسلامی است اظهار داشت: مهمترین ماموریت مقام معظم رهبری هدایت جهان و تمدن اسلامی به ویژه امت اسلامی جهت حضور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) است.
استاد قشر بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند ” جهان در آستانه ظهور منجی بشریت و تمدن نوین اسلامی در حال شکل گرفتن است ” افزود: مطلب بسیار حائز اهمیت آنست که هدایت جهان و تمدن به دست رهبر فرزانه انقلاب سپرده شده است.
مسئول سابق نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری نقاط ضعف هر دولت را در قالب کلید واژه هایی بیان فرموده اند خاطرنشان کرد: کلید واژه دولت تدبیر و امید ” نفوذ ” است.
کریمیان با تاکید بر اینکه در گذشته تعبیر واژه ” نفوذ ” از سوی مقام معظم رهبری به معنای ” نفوذ ” انقلاب اسلامی در جهان بوده است تصریح کرد: تعبیر ” نفوذ ” در گذشته به این معنا بود که انقلاب اسلامی فرهنگ خود را به جهان صادر می کند.
وی با بیان اینکه متاسفانه بیان واژه ” نفوذ ” در دولت تدبیر و امید به این معناست که با اوضاع فعلی انقلاب اسلامی تحت نفوذ دنیا قرار می گیرد افزود: واژه ” نفوذ ” در دولت کنونی ‌بیش از ۳۰۰ بار توسط مقام معظم رهبری بیان شده است که هدف اصلی مقام معظم رهبری دولتمردان هستند.
مسئول سابق نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان گیلان با اشاره به اینکه کلید واژه انحراف از تأکیدات مقام معظم رهبری در دولت ۸ ساله احمدی نژاد بوده است افزود: آسیب های وارد شده از سوی دولت نهم و دهم بر ملت ایران و مدافعان انقلاب آشکار است.
استاد قشر بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری که ” دولت متولی تعریف دین و تعریف انقلاب نیست بلکه دولت عضوی از نیروهای اجرایی است ” گفت: دولت باید حدود وظایف و مسئولیت های خود را بشناسد و بر محاسبات آن تمرکز کند.
کریمیان افزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در چهار سال گذشته در خصوص واژه ” نفوذ ” اگر شخصی پیرامون مباحث فلسفه سیاسی کتابی بنگارد قادر خواهد بود کتابی قطور و پروژه ای عظیم از بیانات مقام معظم رهبری از تعبیر واژه ” نفوذ ” بنویسد.
وی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری در مورد ” نفوذ ” پاسخ هایی مبسوط و هشدار های لازم به جوانب را گوناگون داده اند گفت: در بحث مفهوم شناسی و در فرهنگ لغت نامه دهخدا ” نفوذ ” به معنای اصابت تیر به هدف و فرورفتن در هدف است.
مسئول سابق نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان گیلان با بیان اینکه چهار مولفه تیرانداز( دشمن )، هدف، تیر و عمق نفوذ در واژه ” نفوذ ” مشهود است خاطرنشان کرد: ” نفوذ ” زمانی به کار می رود که تیر در بدن فرو‌رفته باشد.
استاد قشر بسیج رسانه سپاه قدس گیلان افزود: مقام معظم رهبری درباره آسیب شناسی انقلاب اسلامی از دو کلید واژه تحت عنوان ” انحراف ” و ” نفوذ ” نام می برند که ” نفوذ ” مهمتر از” انحراف ” است.
کریمیان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی دشمن دارد و دشمن انقلاب اسلامی آمریکاست تصریح کرد: امام خمینی (ره) آمریکا را شیطان بزرگ نامیدند.
وی با بیان اینکه چرا شیطانی را که از در بیرون می کنند از پنجره وارد می کنید و لباس بزک کرده بر تن این شیطان می پوشانید؟ گفت: در ۲ دولت سازندگی و تدبیر و امید عموما رویکرد در بحث دیپلماسی، مصلحت اندیشانه توام با ظلم پذیری است.
مسئول سابق نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان گیلان با بیان اینکه ابلیس یکی از شیاطین و کار ابلیس وسوسه کردن دل انسانها است خاطرنشان کرد: آمریکا نه تنها وسوسه می کند بلکه وارد صحنه عمل شده تحریم، توطئه و آدم کشی می کند.
استاد قشر سازمان بسیج رسانه سپاه گیلان با تاکید اینکه مشکل امروز مملکت اقتصاد و اشتغال است، گفت: دلواپسی مقام معظم رهبری به خواب رفتن دولت، مجلس و شورای انقلاب فرهنگی است که سند ۲۰۳۰ به راحتی در بعضی از لایه های کشور اجرایی شود.
مسئول سابق نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان گیلان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به دفعات از مهاجرت دانشجویان ابراز ناراحتی داشته اند گفت: مقام معظم رهبری فرمودند “ما با مساله اعزام دانشجو به خارج مشکل نداریم اما مسئولان متوجه هستند که یک‌خواب بسیار جدی برای این دانشجوها دیده شده و آیا راهکار مقابله با آن اتخاذ شده است؟”

محسن جعفری مسئول بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه رسانه ها نقش ارزنده ای در مبارزه با جنگ نرم دارند اظهار داشت: امروزه دشمنان اهداف و ارزش ها و باورهای اسلام و نظام را مورد تهاجم قرار داده اند

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران در مقابل این تهاجم دشمنان وظایف مهمی را عهده دار هستند خاطرنشان کرد: رسانه ها با بصیرت افزایی جامعه و افزایش آگاهی در دشمن شناسی بسیار تاثیرگذارند.

مسئول بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه خبرنگاران فعال بسیج رسانه گیلان در قالب کاروان پیاده اربعین به کربلا اعزام خواهند شد اذعان داشت: قلم و نگارش صادقانه خبرنگار  بسیاری از مشکلات و موانع و آسیب های جدی جامعه را شناسایی و  برطرف می کند.

انتهای پیام/