دولت تمام توان خود را در جبران اشتباهات گذشته و تکرارنشدن آنها به‌کار می‌گیرد
دولت تمام توان خود را در جبران اشتباهات گذشته و تکرارنشدن آنها به‌کار می‌گیرد

استاندار گیلان با بیان اینکه اعتماد دوباره مردم به دولت باعث سنگین‌تر شدن بار دولت در اداره امور کشور شده است، گفت: دولت تمام توان خود را در جبران اشتباهات گذشته و تکرارنشدن آنها به کار می‌گیرد.

به گزارش اندیشه گیلان، محمدعلی نجفی ظهر امروز در گردهمایی بزرگ علما، روحانیون و طلاب استان گیلان در مصلای امام خمینی(ره) رشت اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه خودسازی و تقرب الهی است.

وی با اشاره به حضور ۸۳درصدی مردم گیلان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا بیان داشت: تأکیدات رهبر معظم انقلاب درباره حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی، دلیل ایجاد این حماسه بزرگ بود.

نجفی تبلیغ سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری توسط روحانیت را از دیگر عوامل حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی خواند و افزود: رأی ۷۰ درصد به بالای شرکت کنندگان گیلانی به دولت تدبیر و امید، این استان را در زمره ۴ استان کشور در زمینه اعتماد به دولت قرار داد.

استاندار گیلان اعتماد دوباره مردم به دولت را باعث سنگین‌تر شدن بار دولت در اداره امور کشور بیان کرد و اذعان داشت: دولت تمام توان خود را در جبران اشتباهات گذشته و تکرار نشدن آنها به‌کار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه در شوراها تمامی افراد با برنامه‌ها و عقاید سیاسی مختلف برای خدمت به مردم در رقابت‌ها حضور پیدا کرده بودند، خاطرنشان کرد: زمان رقابت‌ها دیگر تمام شده است و حالا باید همگان دست در دست هم برای ساختن ایرانی آبادتر و گیلانی بهتر تلاش کنند.

نجفی با اشاره به اینکه نباید حس دشمنی و کینه‌ورزی بین کسانی که منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا نیستند نسبت به منتخبان وجود داشته باشد، گفت: رأی کسانی که به دولت کنونی رأی ندادند برای مسئولان استان گیلان محترم است و دولت برای خدمت به همگان به‌روی کار آمده است.

استاندار گیلان با بیان اینکه خدمت به مردم فقط در بخش‌های دولتی امکان‌پذیر نیست اظهار داشت: کسی که با نیت خدمت پا به عرصه انتخابات گذاشته است جا، مکان و بخش دولتی  و خصوصی برایش مطرح نیست.

وی با اشاره به عملکرد منسجم دریافت زکات و تقسیم آن بین محرومان و نیازمندان در سال گذشته ابراز داشت: پرداخت بیش از ۶ میلیارد تومان وجوهات نقدی در قالب زکات برای نیازمندان نشان از پایبندی مردم گیلان به دین مبین اسلام دارد.

انتهای پیام/