دولت مشکلات کشور را در اولویت قرار دهد/کابینه جوان انتظار مردم از دولت دوازدهم است
دولت مشکلات کشور را در اولویت قرار دهد/کابینه جوان انتظار مردم از دولت دوازدهم است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت مشکلات کشور را در اولویت قرار دهد، گفت:‌ کابینه جوان انتظار مردم از دولت دوازدهم است.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، اسدالله عباسی در گفت‌وگویی با اشاره به اهمیت جایگاه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به تعبیر امام خمینی (ره) مجلس عصاره ملت است و با توجه به نقشی که در تمام امور سیاسی، اقتصادی و سایر بخش‌های کشور دارد جزء ارکان مهم نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره نقش مجلس در نظام اذعان داشت: مجلس شورای اسلامی به‌نوعی نقش ریل گذاری و تسریع در امور دولت جهت قرار دادن کشور در مسیر رشد و توسعه با تقویت روحیه قانونمندی را بر عهده دارد.

وی درباره نقش هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بحث تائید کابینه دولت دوازهم بیان داشت: اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با همکاری و تعامل هرچه بیشتر  درصدد شفاف سازی امورات مربوط به رای اعتماد وزای کابینه دولت دوازدهم در مسیر توسعه و صلاح نظام انقلاب اسلامی ایران هستند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با اشاره به مشکلات متعدد حوزه‌های مختلف جامعه و با بیان اینکه دولت دوازدهم نباید با تمرکز بر یک بخش از سایر مسائل کشور غافل شود گفت: دولت علاوه برحل مشکلات بین المللی، اقتصادی، اشتغال و رکود باید به حوزه‌های آموزشی، اجتماعی و فرهنگی توجه ویژه داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به شعار روحانی مبنی بر تشکیل کابینه‌ای جوان گفت: در زمان انتخابات، مردم انتقاداتی سازنده، منصفانه و دلسوزانه جهت رفع اشکالات دولت یازدهم و بر اساس نیازهای خود مطرح ساختند که بر این اساس دولت باید تحقق شعارهای خود را در جهت رفع مشکلات کشور در اولویت قرار دهد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت روحانی می‌بایست جهت رسیدن به موفقیت و عدم تکرار اشتباهات گذشته خود در اداره امور کشور، بر مبنای آرمان‌های نظام اسلامی و گفتمان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری عمل کند.

انتهای پیام/تسنیم