دو بازیکن جدید به ملوان انزلی پیوستند
دو بازیکن جدید به ملوان انزلی پیوستند

مهدی کربلایی مدافع فصل گذشته گلگهر سیرجان و امیرحسین یحیی زاده بازیکن فصل گذشته خونه به خونه بابل به ملوان انزلی پیوستند.

به گزارش سرویس ورزرشی اندیشه گیلان، مهدی کربلایی مدافع فصل گذشته تیم فوتبال گلگهر سیرجان و همچنین امیرحسین یحیی زاده بازیکن ۱۹ ساله فصل گذشته تیم فوتبال خونه به خونه بابل با عقد قراردادی دوساله به تیم فوتبال ملوان انزلی ملحق شدند.

امیرحسین یحیی زاده متولد بابلسر بوده و علاوه بر باشگاه خونه به خونه بابل سابقه عضویت در تیم ملی نوجوانان ایران را دارد. وی فصل گذشته به همراه تیم امیدهای خونه به خونه بابل در لیگ برتر امیدهای ایران به مقام قهرمانی دست‌یافت.

همچنین مهدی کربلایی علاوه بر گلگهر سیرجان سابقه عضویت در تیم‌های استقلال تهران، نفت تهران، گسترش فولاد تبریز و خونه به خونه بابل را دارد.

کربلایی ۲۴ ساله فصل گذشته به همراه گلگهر سیرجان در مسابقات لیگ دسته اول در جایگاه سوم جای گرفتند و تنها با یک امتیاز اختلاف از صعود به لیگ برتر بازماندند.

تیم فوتبال ملوان انزلی با سرمربی‌گری نادر دست‌نشان خود را برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته اول آماده می‌کند و مصمم است در پایان دومین فصل حضورش در لیگ دسته اول به مسابقات لیگ برتر صعود نماید.

انتهای پیام/