دیدار داماش گیلان و شهرداری فومن برگزار می‌شود
دیدار داماش گیلان و شهرداری فومن برگزار می‌شود

دیدار دو تیم فوتبال داماش گیلان و شهرداری فومن ۳۰ فروردین ماه جاری در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی ” اندیشه گیلان “، در هفته نخست دور برگشت مرحله نهایی مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور دیدار دو تیم فوتبال داماش گیلان و شهرداری فومن عصر روز ۳۰ فروردین ماه جاری در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

تیم داماش گیلان در دیدار رفت در فومن با نتیجه دو بر یک برابر تیم شهرداری فومن به برتری رسید و تا پایان دور رفت از مرحله نهایی مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور، با کسب پنج امتیاز در مکان پنجم قرار گرفت و تیم شهرداری فومن با کسب چهار امتیاز در مکان ششم و انتهای جدول رده‌بندی گروه خود جای دارد.

در مرحله دوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم کشور تعداد ۱۲ تیم حضور دارند که در دو گروه ۶ تیمی به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم رقابت می‌کنند و در پایان این مرحله، تیم‌های نخست هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول صعود کرده و برنده تیم‌های دوم نیز جواز حضور در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول کشور را کسب می‌کنند.

تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله نهایی رقابت‌های مذکور در گروه دوم این مسابقات با تیم‌های شهرداری فومن، آینده سازان برق جدید شیراز، شهرداری کاشان، شهرداری ماهشهر و نفت امیدیه هم‌گروه است.