دیدار طهمورث سمیعی جانباز گیلانی حادثه تروریستی مجلس با نماینده ولی فقیه در گیلان
دیدار طهمورث سمیعی جانباز گیلانی حادثه تروریستی مجلس با نماینده ولی فقیه در گیلان

به گزارش اندیشه گیلان، طهمورث سمیعی جانباز گیلانی حادثه تروریستی داعش در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان دیدار کرد. در این دیدار که در بیت نماینده ولی فقیه در استان گیلان برگزار شد آیت الله قربانی اظهار داشت: “هدف کوتاه ‌مدّت […]

به گزارش اندیشه گیلان، طهمورث سمیعی جانباز گیلانی حادثه تروریستی داعش در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان دیدار کرد.

در این دیدار که در بیت نماینده ولی فقیه در استان گیلان برگزار شد آیت الله قربانی اظهار داشت: “هدف کوتاه ‌مدّت دشمن به هم زدن امنیّت کشور و ایجاد آشوب و فتنه در کشور است”.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه بر هم زدن امنیت از اهداف شوم دشمنان اسلام است تصریح کرد: امنیت و آرامش افتخاری بزرگ است که بحمدالله جمهوری اسلامی از آن برخوردار است.

آیت الله قربانی با بیان اینکه ایران اسلامی توانسته است در یک منطقه‌ و در یک دنیای پر از تشنّج و ناآرام، محیطی امن را برای ملت ایران اسلامی به وجود بیاورد افزود: امنیت و آسایش را آگاهی‌، هوشیاری‌ها و به ‌روز بودن‌های ملت ایران به وجود آورده است.

وی خاطرنشان کرد: وجود امنیت و آسایش در ایران خواسته مردم ولایتمدار و با تعصب ایران و مسئولان دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش اندیشه گیلان، طهمورث سمیعی یکی از مصدومان گیلان و شهرستان رشت است که در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی از ناحیه دست، پا، ران، شکم و گوش مورد اصابت گلوله و ترکش تروریست ها قرار گرفته بود.

در پایان دیدار امروز، نماینده ولی فقیه در گیلان از برادر جانباز طهمورث سمـیعی تجلیل کردند.

انتهای پیام/*