پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به مناسبت آغاز سال ١۴٠٢
پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به مناسبت آغاز سال ١۴٠٢

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان با ارسال پیامی فرارسیدن سال نو و تقارن آن با بهار قرآن را تبریک گفت.

گیلداد، دکتر محمد دوستار با ارسال پیامی فرارسیدن سال نو و تقارن آن با بهار قرآن را تبریک گفت.

متن پیام دکتر محمد دوستار به این شرح است:

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ، یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ، یَا مُحَوِّلَ‏ الْحَوْلِ‏ وَ الْأَحْوَالِ، حَوِّلْ حَالَنَا إِلَى أَحْسَنِ الْحَالِ

چه مبارک و فرخنده است سالی که بهار طبیعت و بهار قرآنش تقارن دارد و در آستانه بهاری دیگر، شمیم دلنشین بهار طبیعت در جای جای وطن عزیزمان به مشام می رسد.

بار دیگر تلاش و همت همه شما استادان، کارکنان و دانشجویان عزیز در سال، تولید – اشتغال دانش بنیان، با تلاش دوچندان و اهتمامی وافر باعث شد تا موفقیت ها و افتخارآفرینی های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با شتاب بیشتری تکرار شود و در جهت نیل به اهداف دانشگاه و توسعه علمی کشور گام برداریم.

اینجانب ضمن تقدیر از مساعی همدلی و همراهی تمام دانشگاهیان عزیز در سالی که گذشت، سال ۱۴۰۲ که آغازین روزهای آن با ماه مبارک رمضان متقارن شده است را به همه مردم شایسته و قدرشناس گیلان علی‌الخصوص دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و خانواده های محترمشان تبریک گفته و با تمام وجود دست نیاز به درگاه آن مقلب القلوب و الابصار بلند کرده و احسن الحال را در سال پیش رو برای خانواده گرامی دانشگاهیان خواهانم.

امیدوارم در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری ” مدظله العالی ” ، سال ” مهار تورم، رشد تولید “ نامگذاری شده است بتوانیم در مسیر تعالی، رشد و اقتدار علمی کشور عزیزمان گام برداریم.

دکتر محمد دوستار
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان

انتهای پیام/*