راهیان نور بزرگترین عملیات فرهنگی در کشور است
راهیان نور بزرگترین عملیات فرهنگی در کشور است

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه راهیان نور بزرگترین عملیات فرهنگی در کشور است گفت: راهیان نور سدی برای مقابله با نفوذ و تهاجمات فرهنگی دشمن در بخش‌های مختلف فرهنگی کشور است.

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور ظهر امروز در مراسم تجلیل از خادمان راهیان نور در گلزار شهدای رشت با اشاره به اهمیت اردوهای ارهیان نور اظهار داشت: راهیان نور سدی برای مقابله با نفوذ و تهاجمات فرهنگی دشمن در بخش‌های فرهنگی کشور است.

فرمانده سپاه قدس  استان گیلان ابراز داشت: راهیان نور بنا بر فرموده مقام معظم رهبری از جمله مهمترین عملیات‌های فرهنگی کشور است و تمام کسانی که در این مسیر قدم برمی‌دارند دلدادگان مسیر شهدا هستند.

عبدالله‌پور با بیان اینکه راهیان نور حرکتی است که به‌دست خادمان شهدا و با هدایت و رهبری شهدا انجام می‌شود افزود: این حرکت فرهنگی و معنوی سدی برای مقابله با نفوذ دشمن در بخش‌های فرهنگی کشور است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان نیز در این مراسم با گرامیداشت و تقدیر از تلاش دست‌اندرکاران اردوهای راهیان نور در استان گیلان گفت: سال گذشته بیش از ۲۸ هزار نفر از استان گیلان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند و تلاش می‌کنیم این اردوها با بهترین شیوه ممکن ادامه یابد.

سرهنگ عباس بایرامی با تاکید بر اینکه در این سفرها به علت نامناسی بودن شرایط جوی یکی از اتوبوس‌های دانش‌آموزان گیلانی واژگون شد تصریح کرد: تلاش است با مدیریت و تدبیر در حوزه مذکور تبلیغات دشمن را علیه این فریضه بزرگ خنثی کنیم.

سردار محمد احمدیان راوی جبهه‌های جنگ و از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس نیز در این مراسم به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت و مراتب ارادت خود به رهبر معظم انقلاب اسلامی را این چنین بیان کرد: سید علی عمود خیمه اسلام است و امیدواریم خداوند مرگ همه ما را شهادت در مسیر انقلاب قرار دهد.

به گزارش تسنیم همایش تجلیل از خادمان راهیان نور امروز با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان، فرمانده سپاه ناحیه آستارا، جانشین فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر و املش، خانواده‌های معظم شهدا، راویان و فعالان راهیان نور در حمل و نقل، امداد و سایر بخش‌های خدماتی مربوط به حوزه راهیان نور و دلدادگان شهدا در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

انتهای پیام/