رسالت امروز بسیج دانشجویی، عدالت خواهی است
رسالت امروز بسیج دانشجویی، عدالت خواهی است

نیارمند با اشاره به تشکیل هسته های مطالبه گری در این استان، گفت: مطالبه گری و عدالت خواهی رسالت امروز بسیج دانشجویی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، محمدمهدی نیازمند در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه رشت با اشاره به برخی از فعالیت‌های بسیج دانشجویی استان گیلان، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین وظایف و رسالت‌های دانشجویان مطالبه گری و عدالت خواهی است.

وی با تأکید بر اینکه دانشجویان باید با ریشه مطالبه گری آشنا شوند، افزود: هسته‌های مسئله محور مطالبه گری در بسیج دانشجویی استان گیلان تشکیل شده است.

مسئول بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی در انجام فعالیت‌های جهادی پیش رو است، گفت: در ایام کرونا دانشجویان بسیجی در کنار طلاب در تدفین و تغسیل اموات پیشگام شدند.

وی در ادامه بر ضرورت ساماندهی مجموعه بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها تأکید و اضافه کرد: ساماندهی این مجموعه در راستای مقابله با جریان نفوذ و تفکر غرب گرایان حائز اهمیت است.

نیازمند با بیان اینکه دانشجویان بسیجی در سال‌های اخیر با بصیرت در برابر جریان نفوذ ایستادگی کرده اند، تصریح کرد: آموزش و هدایت و جهت دهی دانشجویان بسیجی در راستای تحقق جهاد «تبیین» مد نظر رهبر معظم انقلاب امروز باید در اولویت قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه هسته‌های مقاومت با مدیریت رهبری و زحمات حاج قاسم امروز در اقصی نقاط منطقه شکل گرفته است، ادامه داد: هسته‌های مقاومت سلحشوری خود را در نبرد با داعش در منطقه نشان دادند.

مسئول بسیج دانشجویی استان گیلان با بیان اینکه امام خمینی با زمان شناسی و هوشمندی بسیج را تشکیل دادند، افزود: امروز ثمرات و برکات فراوان این نهاد را در همه عرصه‌ها شاهد هستیم.

وی اضافه کرد: دغدغه‌مندی نسبت به مسائل اجتماعی و مطالبه‌گری از اولویت‌های امروز بسیج دانشجویی است در گیلان نیز با توجه به وجود مشکلات فراوان به ویزه در حوزه صنعت دانشجویان با بصیرت ورود می‌کنند.

انتهای پیام/*