رفع مشکلات باید اصول کاری مدیران و مسئولان باشد/ رئیس‌جمهور به وعده‌های خود عمل کند
رفع مشکلات باید اصول کاری مدیران و مسئولان باشد/ رئیس‌جمهور به وعده‌های خود عمل کند

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه دیدار چهره به چهره مسئولان در راستای رفع مشکلات مردم امری واجب در جامعه امروز است گفت: رفع معضلات موجود در جامعه از انتظارات مردم از مسئولان است.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف صدیق‌عربانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلی امام خمینی (ره) رشت با گرامیداشت فرا رسیدن هفته دولت اظهار داشت: یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر همواره در تاریخ انقلاب جاویدان است.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه شهدا همواره درس مردانگی و ولایتمداردی را از خود به یادگار گذاشتند خاطرنشان کرد: رفع مشکلات مردم باید اصول کاری مدیران و مسئولان باشد و در راستای تحقق این امر، افراد باید تلاش مضاعفی داشته باشند.

صدیق عربانی با بیان اینکه در راستای رفع معضلات مردم تلاش‌های گسترده‌ای در جامعه انجام می‌شود و بهره برداری از پروژه‌های متعدد در ایام مختلف سال به‌ویژه هفته دولت نشانگر این امر است گفت: دیدار چهره به چهره مسئولان در راستای رفع مشکلات مردم امری واجب در جامعه امروز است.

وی با اشاره به حکم تنفیذ و مراسم تحلیف رئیس جمهور و معرفی کابینه جدید تصریح کرد: با توجه به آغاز کار رسمی دولت دوازدهم، رئیس جمهور باید به وعده‌های خود عمل کرده و به این امر موظف است.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه مردم انتظار دارند رئیس جمهور در راستای رفع معضلات و مشکلات جامعه گامی بزرگ بردارد تاکید کرد: عمل به وعده‌ها و تحقق رفع مشکلات جامعه از انتظارات مردم است.

صدیق عربانی با اشاره به شهادت محسن حججی و با تاکید بر اینکه این شهید گرانقدر همانند شهدای کربلا جان خود را در راه آزادگی و اسلام واقعی فدا کرد افزود: انتقام خون این شهید بزرگوار از تکفیری‌ها گرفته می‌شود.

وی مردم ایران را همواره پشتیبان ولایت عنوان کرد و با اشاره به اینکه توانمندی و آزادگی ملت ایران با رهبری فرزانه مقام معظم رهبری هرگز اجازه تجاوز دشمنان را به خاک پاک میهن اسلامی نمی‌دهد گفت: ملت ایران آزادگی را اساس کار خود قرار می‌دهند.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و با بیان اینکه استکبار جهانی هرگز به گفته‌های خود پایبند نبوده است خاطرنشان کرد: امروز دشمن‌شناسی از صفات مهم، ارزشمند و رمز پیروزی مسلمانان است.

صدیق عربانی با اشاره به جلسات برررسی وزرای پیشنهادی دولت در مجلس گفت: دولت موظف به تحقق وعده‌های خود است.

انتهای پیام/