رفع نقاط ضعف مدیریتی گذشته راهکار رسیدن به پیشرفت گیلان
رفع نقاط ضعف مدیریتی گذشته راهکار رسیدن به پیشرفت گیلان

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف دوره‌های مدیریتی گذشته مهم‌ترین راهکار و روش رسیدن به توسعه و پیشرفت گیلان است.

به گزارش ” اندیشه گیلان “، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی عصر امروز در دیدار با اعضای مجمع استانداران پیشین گیلان با اشاره به سوابق و عملکرد این استانداران اظهار کرد: استفاده از تجربه استانداران گذشته در راه پیشرفت و توسعه پایدار استان ضروری و قابل اتکا است.

وی، بررسی مسائل و مشکلات امروز جامعه بدون توجه به اصل تجربه و تخصص را بی‌فایده و بی‌نتیجه عنوان کرد و افزود: تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف دوره‌های مدیریتی گذشته مهم‌ترین راهکار و روش رسیدن به توسعه و پیشرفت گیلان است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه استانداران به عنوان بالاترین مقام اجرایی استان‌ها می‌توانند از تجربه استانداران گذشته به‌خوبی بهره‌مند شوند، تصریح کرد: استفاده بهینه از تجربه استانداران گذشته با تشکیل مجمع استانداران کشور بسیار مفید است.

علی‌اکبر رحمانی رئیس مجمع استانداران کشور نیز در دیدار مذکور به تشکیل این مجمع از سال ۱۳۸۲ اشاره کرد و گفت: از ابتدای تشکیل مجمع تاکنون ۲۲ نشست برگزار شده و در هر کدام از نشست‌ها مسائل و مشکلات مختلف استان‌ها مطرح و برای برطرف کردن آن مشکلات تبادل نظر شده است.

انتهای پیام/