“روحانی” تنها کاندیدای مورد حمایت اصلاح‌طلبان است
“روحانی” تنها کاندیدای مورد حمایت اصلاح‌طلبان است

دبیر حزب کارگزاران گیلان با بیان اینکه “روحانی” تنها کاندیدای مورد حمایت اصلاح‌طلبان است، گفت:‌ اصلاح‌طلبان در سال ۹۲ عملاً ثابت کردند که منافع ملی بر منافع شخصی ارجحیت دارد و بر این اساس تنها روحانی می‌تواند این ماموریت را به‌خوبی به سرانجام برساند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، محمد زالفی در گفت‌وگویی با بیان اینکه “حجت‌الاسلام حسن روحانی” تنها کاندیدای مورد حمایت اصلاح‌طلبان است، اظهار داشت: حزب کارگزاران به‌عنوان یک حزب اصلاح‌طلب در شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب است و براساس تصمیم این شورا عمل خواهد کرد.

دبیر حزب کارگزاران استان گیلان با تاکید بر تک کاندیدا بودن اصلاح‌طلبان تاکید کرد: براساس نظر اطلاح‌طلبان این جریان به‌صورت متحد و تنها با یک کاندیدای واحد به صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری وارد می‌شود.

وی درباره ثبت‌نام سایر شخصیت‌های برجسته اصلاح‌طلبان “اسحاق جهانگیری” به عرصه انتخابات گفت: با توجه به اهمیت منافع ملی، جریان اصلاح‌طلبان و اعتدالیون به‌صورت متحد و فارغ از شخص‌گرایی در انتخابات حاضر می‌شوند.

زالفی تصریح کرد: سایر دوستان صرفاً کاندیدای ریاست جمهوری شده‌اند و در فرآیندهای بعدی انتخابات مشخص می‌شود که این افراد به احتمال صفر درصد هم به‌عنوان کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات باقی نمی‌مانند.

وی منافع ملی، پایداری جمهوری اسلامی و حفظ تمامیت ارضی و امنیت ایران اسلامی را مهمترین اهداف جریان اصلاح‌طلبی بیان کرد و افزود: برای جریان متحد اصلاح‌طلبی این که چه کسی بتواند این ماموریت را به‌درستی انجام دهد، مهم است نه آنکه چه شخصی می‌ماند یا می‌رود.

دبیر حزب کارگزاران استان گیلان ابراز داشت: اصلاح‌طلبان در سال ۹۲ عملاً ثابت کردند که منافع ملی بر منافع شخصی ارجحیت دارد و بر این اساس تنها روحانی می‌تواند این ماموریت را به‌خوبی به سرانجام برساند.

انتهای پیام/