سخت‌ترین مبارزه‌ام برابر حریف قزاقستانی بود
سخت‌ترین مبارزه‌ام برابر حریف قزاقستانی بود

کاراته کار تیم ملی امید با بیان اینکه توانست بر حریفانی از قرقیزستان، ژاپن و قزاقستان برای رسیدن به مدال طلای مسابقات آسیایی غلبه کند گفت: سخت‌ترین مبارزه‌ام بازی در فینال مسابقات و مبارزه با قزاقستانی بود.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، آویشن باقری در گفت‌وگویی با بیان اینکه مسابقات آسیایی کاراته از کیفیت بالایی برخوردار بود اظهار داشت: در این دوره از مسابقات تمامی شرکت کنندگان با قدرت در میدان حاضر می‌شدند تا بتوانند مدال خوش رنگی را کسب کنند.

کاراته‌کار تیم ملی امید ایران با اشاره به اینکه در مسابقات آسیایی توانست به مدال طلا دست یابد بیان داشت: توانستم در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم در رده سنی امید برای ایران افتخار کسب کنم.

باقری با بیان اینکه توانست بر حریفانی از قرقیزستان، ژاپن و قزاقستان برای رسیدن به مدال طلای مسابقات آسیایی غلبه کند گفت: سخت‌ترین مبارزه‌ام بازی در فینال مسابقات و مبارزه با حریف قزاقستانی بود که به‌علت میزبانی این کشور مسابقه سخت شد.

کاراته کار تیم ملی امید با اشاره به اینکه با آمادگی کامل در این مسابقات آماده شد اظهار داشت: هدفم در این مسابقات کسب مدال طلا بود که توانستم به این هدفم برسم.

باقری با بیان اینکه با کسب مدال آسیای وظیفه‌اش بسیار سنگین‌تر می‌شود خاطرنشان کرد: باید خودمان را برای مسابقات جهانی اسپانیا آماده کنیم.

کاراته کار تیم ملی امید با اشاره به اینکه پدر و مادرم در کسب موفقیتم نقش بسیاری داشتند بیان داشت: پدرم مربی اول من است و خانم زکاله زحمات زیادی برای کسب موفقیت من کشیدند.

انتهای پیام/تسنیم