سران جنبش سبز در پی براندازی نظام بودند/ فتنه‌گران حتی به ساحت مقدس امام حسین(ع) در روز عاشورا احترام نگذاشتند و به شادی و هلهله پرداختند
سران جنبش سبز در پی براندازی نظام بودند/ فتنه‌گران حتی به ساحت مقدس امام حسین(ع) در روز عاشورا احترام نگذاشتند و به شادی و هلهله پرداختند

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان گفت: سران جنبش سبز در پی براندازی نظام بودند و عده‌ای نیز بعد از این که هوشیار شدند از آنان کناره‌گیری کردند و با ادامه درگیری‌ها در ۸ ماه در کشور، فتنه‌گران حتی به ساحت مقدس امام حسین(ع) در روز عاشورا نیز احترام نگذاشته و به شادی و هلهله پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، حسن کربلایی در گفت‌وگویی اظهار داشت: دولت فعلی با وجود اینکه تاکنون سران فتنه از عمل خود اظهار پشیمانی نکرده و با ادامه رفتار خود بر خواسته‌های نامشروع خود پافشاری می‌کنند برخی از همراهان این جریان را در پست‌های مختلف قرار داده است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری گفت: در ایام فتنه که رهبر انقلاب آن را به‌نوعی خط قرمز نظام اعلام کرده‌اند دست‌ها و نشانه‌هایی از حضور بیگانگان و عوامل خارجی جهت مقابله با  نظام جمهوری اسلامی وجود داشته است.

کربلایی به ناکامی‌های استکبار جهانی در پی پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: جریان سلطه پس از شکست‌هایی که در برابر امام خمینی(ره) و مردم ایران متحمل شد دست به دشمنی ورزیدن و مقابله همه جانبه برای شکست اتحاد مردم و رهبری زد.

وی به تقویت گروهک‌های ضد انقلاب و منافقان توسط آمریکایی‌ها اشاره کرد و گفت: ایران با منابع عظیم خود به‌عنوان ژاندارم منطقه، حامی خواسته‌ها و نقشه‌های آمریکا در منطقه بود اما بعد از پیروزی انقلاب، دشمن سعی در حمایت از گروهک‌های ملحد و منافقان برای نابودی نظام اسلامی کرد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان افزود: حمایت از دشمنان ملت ایران که در پوشش گروه‌های تروریستی به دشمنی می‌پرداختند، حمایت از عوامل ناراضی در راستای منافع خود و به راه انداختن جنگ تحمیلی ۸ ساله همگی از برنامه‌های شومی بود که استکبار جهانی برای شکست ایران اسلامی به آن‌ها دست زد.

کربلایی خاطرنشان کرد: حادثه سال ۷۷ که به واقعه کوی دانشگاه معروف شده از جمله اقداماتی است که آمریکایی‌ها برای براندازی نظام انجام دادند به‌طوری‌که ۱۰ سال بعد در سال ۸۸ نیز به بهانه انتخابات همین قصد را داشته که با هوشیاری مردم و روشنگری‌های مقام معظم رهبری این توطئه خنثی شد.

وی ابراز داشت: در ۸ ماه از سال ۸۸ یعنی از خرداد تا دی ماه آن سال شاهد اتفاقاتی در داخل کشور بودیم که تنها به بهانه تقلب ایجاد شده بود حال آنکه مدعایشان دروغی بیش نبود و تنها به عنوان یک ابزار و کلید برای شکستن اتحاد و فریب مردم از آن استفاده کردند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان عنوان کرد: روشنگری‌های مقام معظم رهبری در خرداد ۸۸ و جمعه پس از انتخابات، بسیاری از توطئه‌های شکل گرفته مانند آوردن منافقان به صحنه، پیام‌های ارسالی توسط تروریست‌ها، بنی‌صدر خائن و سلطنت‌طلبان در حمایت از سران فتنه را خنثی و بی‌اثر کرد.

کربلایی تصریح کرد: کار به جایی رسیده بود که افرادی مانند پسر شاه مخلوع، نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی، دولتمردان آمریکا و سران منافقان که دستشان به خون مردم آلوده بود نیز از اقدامات سرانه فتنه با صدور بیانیه اعلام حمایت می‌کردند.

وی بیان داشت: سران جنبش سبز در پی براندازی نظام بودند و عده‌ای نیز بعد از این که هوشیار شدند از آنان کناره‌گیری کردند و با ادامه درگیری‌ها در ۸ ماه در کشور، فتنه‌گران حتی به ساحت مقدس امام حسین(ع) در روز عاشورا نیز احترام نگذاشته و به شادی و هلهله پرداختند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان عنوان کرد: سر دادن شعارهای ساختارشکن و اهانت به ساحت اهل بیت(ع) خون ملت را به جوش آورد تا اینکه در استان گیلان که جزء استان‌های پیشتاز در حمایت از ولایت فقیه بوده و هست تجمعی در تاریخ ۷ دی برنامه‌ریزی شد و انجام گرفت. این برنامه با حضور به‌موقع مردم و با سخنرانی آیت‌الله قربانی در حمایت از ولایت فقیه و انزجار از فتنه‌گران انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: حضور مردم با بصیرت گیلان در فردای آن روز به تاریخ ۸ دی ماه ۸۸ برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان بود که با حضور پرشور و همیشگی خود توانستند توطئه‌های دشمنان را خنثی و از آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی به‌خوبی دفاع کنند.

انتهای پیام/