سربازان ‌نباید اجازه دهند آسیبی متوجه آبرو و عزت نظام مقدس اسلامی شود
سربازان ‌نباید اجازه دهند آسیبی متوجه آبرو و عزت نظام مقدس اسلامی شود

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پوشیدن لباس مقدس سربازی برای خدمت به مردم عبادت است، گفت: سربازان به هیچ وجه نباید اجازه دهند آسیبی متوجه آبرو و عزت نظام مقدس اسلامی شود.

به گزارش اندیشه گیلان، سردار پاسدار محمدرضا میرحیدری در دیدار با سربازان وظیفه اعزامی استان به پادگان‌های آموزشی با ادای احترام به خانواده شهدای حوادث تروریستی تهران، اظهار داشت: حرکت گرگ صفتان تکفیری بدون پاسخ نخواهد ماند.

وی با بیان اینکه خانواده‌های سربازان، فرزندانشان را برای حفظ امنیت کشور تربیت کرده‌اند، تصریح کرد: سربازان به‌عنوان حافظان این مرز و بوم در لباس مقدس سربازی باید سهمشان را برای برقراری امنیت ملت بزرگ ایران ایفاء کنند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه جوانان برومند برای حفظ کشور ایران و نظام مقدس  جمهوری اسلامی، از جانشان مایه خواهند گذاشت، اعلام داشت:‌ دوران سربازی، دورانی طلایی و تکرارنشدنی در زندگی هر فرد است.

سردار میرحیدری با تاکید بر اینکه حفظ جان میلیون‌ها نفر به عملکرد سربازان در دستگاه‌های نظامی و انتظامی بستگی دارد، افزود: سربازان، امانت‌های ارزشمند خانواده‌ها در دستگاه‌های مختلف هستند و باید مایه عزت خانواده‌ خود و کشور باشند.

وی با بیان اینکه سربازان وظیفه مایه اعتلای نظام اسلامی هستند و عزت و کرامت سربازان باید در دستگاه‌های مختلف در هر شرایطی حفظ شود، گفت: مسئولیت‌پذیرشدن از نکات مثبت دوران سربازی است و سربازان با جدا شدن از چتر حمایتی خانواده، مستقل‌شدن را می‌آموزند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه سربازان به هیچ وجه نباید اجازه دهند آسیبی متوجه آبرو و عزت نظام مقدس اسلامی شود، افزود: احترام، ایثار، رشادت و مسئولیت پذیری از ویژگی‌های سربازان خوب است و پوشیدن لباس مقدس سربازی برای خدمت به مردم عبادت است.

انتهای پیام/