سهام عدالت خوب مدیریت نشده است/دولت در پرداخت یارانه‌ها درست عمل نکرد/درآمدهای مردم جوابگوی معیشت و هزینه‌های جاری‌ آنها نیست
سهام عدالت خوب مدیریت نشده است/دولت در پرداخت یارانه‌ها درست عمل نکرد/درآمدهای مردم جوابگوی معیشت و هزینه‌های جاری‌ آنها نیست

به گزارش اندیشه گیلان، اسدالله عباسی در گفت‌وگویی بابیان اینکه ارزش پول پرداخت یارانه از سال ۸۹ تاکنون بسیار کاهش‌یافته اظهار داشت: ارزش ریالی پرداخت یارانه به مردم به یک‌پنجم کاهش‌یافته است و عملاً می‌توان گفت بی‌ارزش است. وی با توجه به اصل نهاده گذاری سهام عدالت به مردم در جهت فقرزدایی جامعه و عدالت‌گستری […]

به گزارش اندیشه گیلان، اسدالله عباسی در گفت‌وگویی بابیان اینکه ارزش پول پرداخت یارانه از سال ۸۹ تاکنون بسیار کاهش‌یافته اظهار داشت: ارزش ریالی پرداخت یارانه به مردم به یک‌پنجم کاهش‌یافته است و عملاً می‌توان گفت بی‌ارزش است.

وی با توجه به اصل نهاده گذاری سهام عدالت به مردم در جهت فقرزدایی جامعه و عدالت‌گستری اشاره ای کرد و گفت: سهام عدالت اصولاً برای فقرزدایی و عدالت‌گستری در جامعه به وجود آمد اما متأسفانه خوب مدیریت نشده است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دولت نتوانسته سهام عدالت را ساماندهی کند افزود: دولت در پرداخت یارانه‌ها هم نتوانسته درست عمل کند و یارانه پرداختی را با کسر پول از جیبشان به آن‌ها پرداخت کرده است.

نماینده مردم رودسر و املش در خانه ملت با تاکید براینکه سطح تولیدات و درآمد مردم نیز کاهش‌یافته و عملاً مردم ایران فقیرتر شده‌اند تصریح کرد: مسائل و موارد فراوانی است که مردم با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند و بیکاری و خشک‌سالی از نمونه‌های بارز آن‌ها هست.

عباسی بابیان اینکه معیشت مردم نسبت به سال‌های گذشته بسیار سخت شده است ادامه داد: مردم یا درآمدی ندارند و یا درآمدهای مردم جوابگوی معیشت و هزینه‌های جاری آنها نیست.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به مشکلات عدیده مردم در عرصه اقتصادی و مالی افزود: فقر و تنگ‌دستی عامل هجوم مردم به‌ویژه مستضعفان جامعه به نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی است و از این منظر نگرانی‌ها بسیار زیاد است و موجب ایجاد آسیب‌های اجتماعی شده است.

انتهای پیام/