شرکت ۳۶۴ اثر در جشنواره ملی مطبوعات / آثار ثبت نامی به بیش از ۱۵۰۰ اثر می‌رسد
شرکت ۳۶۴ اثر در جشنواره ملی مطبوعات / آثار ثبت نامی به بیش از ۱۵۰۰ اثر می‌رسد

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با عنوان “مبارزه با مفساد اقتصادی” در گیلان خبر داد و گفت: تا کنون ۳۶۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

به گزارش اندیشه گیلان، محسن جعفری عصر دیروز در نشست ستاد اجرایی نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با عنوان “مبارزه با مفاسد اقتصادی” در سالن شهدای بسیج رسانه گیلان اظهار داشت: این جشنواره نیمه دوم دی‌ماه سال جاری به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به  شرکت ۳۶۴ اثر خبرنگاران سراسر کشور تاکنون در جشنواره مذکور افزود: ۱۰ دی‌ماه امسال آخرین‌مهلت دریافت آثار خبرنگاران برای شرکت در جشنواره است و با توجه به حجم استقبال احتمالاً آثار دریافتی از مرز ۱۵۰۰ اثر عبور کند.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان اشاعه و ترویج آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی در مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی از طریق رسانه‌های مجازی و مکتوب، گسترش فعالیت‌های مطالبه‌گرانه رسانه‌ای در حوزه سلامت اقتصادی و تقدیر از فعالان حوزه اقتصاد مقاومتی رسانه‌های مجازی و مکتوب را از اهداف برگزاری این جشنواره ملی عنوان کرد.

جعفری بابیان اینکه جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی “مبارزه با مفاسد اقتصادی ” در دو بخش مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی برگزار می‌شود، گفت: در بخش مطبوعات، شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های سرمقاله، خبر، گزارش، یادداشت، عکس، مصاحبه و تیتر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان، خاطرنشان کرد: در بخش خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس و خبر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی بابیان اینکه هر خبرنگار می‌تواند در هر بخش ۳ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند، تصریح کرد: عکاسان خبری در بخش عکس می‌توانند حداکثر ۵ اثر خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه به آدرس گیلان- رشت، ابتدای شهرک امام خمینی (ره)- (حمیدیان)، جنب سپاه قدس گیلان، ساختمان اقشار و متخصصین، طبقه سوم، سازمان بسیج رسانه استان گیلان و یا از طریق پست الکترونیکی   basij.resane.gilan@chmail.ir ارسال کنند.

انتهای پیام/