شورای پنجم شهر رشت از توانمندی‌های جوانان استفاده می‌کند
شورای پنجم شهر رشت از توانمندی‌های جوانان استفاده می‌کند

رئیس شورای شهر رشت گفت: استفاده از توانمندی جوانان در شورای پنجم شهر رشت دنبال می‌شود.

به گزارش اندیشه گیلان، سید امیرحسین علوی عصر امروز در دیدار با پرسنل شهرداری در ساختمان شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه در حال حاضر بستر مناسب کار و خدمت به‌وضوح در مجموعه شهرداری مشهود است اظهار داشت: برطرف کردن مشکلات و ساماندهی مجموعه شهرداری به‌طور جدی پیگیری می‌شود.

رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه اعضای دوره پنجم شورای شهر رشت عزم و اراده‌ای راسخ را در جهت خدمت مضاعف به مردم جزم کردند خاطرنشان کرد: توانایی، توانمندی و پویایی به‌درستی در خدمات و عملکرد بدنه شهرداری رشت وجود داشته و این امر به‌درستی مشاهده می‌شود.

علوی با اشاره به ضرورت تبیین جایگاه شورا و شهرداری در عرصه‌های مختلف مدیریتی تصریح کرد: توسعه همه جانبه شهر رشت از اهداف بزرگ و مهم اعضای شورای شهر رشت بوده و این امر باید با همت مضاعف در کمترین زمان ممکن حاصل شود.

وی با تاکید بر اینکه شورا یک جایگاه مردمی است و اعضای شورا با آرای مردم از متن مردم برخاسته‌اند بیان کرد: با توجه به برطرف کردن معضلات و مشکلات شهری، برطرف کردن مشکلات مردم همواره باید در اولویت اقدامات قرار گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به همکاری و همدلی حاکم بر شورای پنجم شهر رشت خاطرنشان کرد: استفاده از توانمندی، علم و تجربه جوانان در حوزه‌های مختلف از برنامه‌های شورای پنجم شهر رشت است و این امر با تمامی توان دنبال می‌شود.

علوی با بیان اینکه اعضای شورای پنجم شهر رشت اراده‌ای عظیم در جبهه کار و خدمت پیش گرفته‌اند تصریح کرد: خدمت صادقانه در تمامی امور جامعه امکان‌پذیر است و امر خدمت‌رسانی به مردم نیازمند جایگاه مدیریتی نیست.

در ادامه این نشست نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: بروز مشکلات متعدد در گذشته انگیزه فعالیت و خدمات‌رسانی مطلوب را از بدنه شهرداری رشت گرفته و این امر نیازمند برطرف کردن نواقص است.

حجت جذب فضای کنونی شورا و شهرداری رشت را مملو از همکاری و همدلی عنوان کرد و گفت: با افزایش روند همکاری و برطرف کردن موانع ایجاد انگیزه در پرسنل شهرداری رشت افزایش یافته و توانمندی‌های این حوزه شکوفا می‌شود.

در ادامه این جلسه خزانه‌دار شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه رضایتمندی مردم باید اولویت اقدامات شهرداری باشد تصریح کرد: باید با ایجاد همدلی و همراهی از انتقال مشکلات شهرداری به بیرون جلوگیری شود.

حامد عبدالهی با بیان اینکه تمامی اعضای شورای اسلامی شهر رشت در راستای برطرف کردن معضلات موجود کمر همت بسته‌اند تاکید کرد: با انتخاب شهرداری اصلح، بدنه شهرداری در آینده‌ای نزدیک به فضایی مطلوب تبدیل شده و مشکلات برطرف می‌شوند.

انتهای پیام/