ضرورت داشتن بصیرت در انتخاب درست
ضرورت داشتن بصیرت در انتخاب درست

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان بر ضرورت داشتن بصیرت و آگاهی در انتخاب درست و به موقع تأکید کرد و گفت: امروز وقت انتخاب درست است و اگر بصیرت در این زمینه نباشد به مردم و جامعه آسیب می‌رسد.

به گزارش اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام غلامحسن تسخیری پیش از ظهر امروز در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج و هادیان سیاسی شهرستان شفت با تبریک ایام شعبانیه اظهار داشت: خیلی‌ها ادعای ولایت‌مداری دارند اما در عمل طور دیگری نشان می‌دهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان افزود: کسانی که در مقابل ولایت می‌ایستند و می‌گویند شما تندرو هستید، همان کسانی‌اند که دیروز فتنه ایجاد کردند، وظیفه ما روشنگری و تبیین است و امروز این وظیفه را به سپاه داده‌اند که طبق قانون اساسی حافظ انقلاب باشد به همین دلیل نمی‌توانیم ساکت باشیم تا به نظام، رهبری و انقلاب حمله کنند و این سکوت خیانت است.

وی با اشاره به ولایت‌پذیری برخی افراد تصریح کرد: در این زمینه سه گروه داریم که یک گروه «متقدم» هستند و از ولایت جلوتر حرکت می‌کنند، گروه دیگر «متاخر» بوده و از امام خود عقب‌تر و دورتر هستند و از کشتی نجات پایین آمده‌اند و گروه سوم «ملازم» هستند یعنی همراه ولایت و در راستای ایشان حرکت می‌کنند.

تسخیری به جنایت‌های منافقان در کشور اشاره کرد و یادآور شد: برخی افراد که زمانی در بدنه نظام بودند و دیدند که منافقان چه آسیبی بر پیکر نظام وارد کردند، اما امروز از منافقانی که ۱۷ هزار زن، کارگر و مغازه‌دار را به شهادت رساندند حمایت می‌کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند اقدام باید به اندازه و به موقع باشد، خاطرنشان کرد: امروز وقت انتخاب درست است و آنها که به موقع انتخاب نکردند، به اسلام و یا به رهبر ضربه وارد کردند و اقدام به موقع اثر دارد و وقتی بصیرت نباشد به جامعه و مردم آسیب می‌رسد.

انتهای پیام/