طرح نظارتی ویژه شب یلدا از ۲۵ آذرماه تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد
طرح نظارتی ویژه شب یلدا از ۲۵ آذرماه تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان با بیان اینکه در این طرح قیمت کالاهای مصرفی شب یلدا به‌ویژه میوه، شیرینی و آجیل به‌طور کامل در بازارهای استان گیلان رصد و نظارت می‌شود گفت: طرح نظارتی ویژه شب یلدا از ۲۵ آذرماه در استان گیلان آغاز شده و تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، رضا قشلاقی صبح امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه طرح نظارتی ویژه شب یلدا تا ۳۰ آذرماه به‌صورت محسوس و نامحسوس در بازار‌های سراسر استان گیلان اجرا می‌شود اظهار داشت: این طرح بر قیمت کالاهای مصرفی شب یلدا نظارت می‌کند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان با بیان اینکه در این طرح قیمت کالاهای مصرفی شب یلدا به‌ویژه میوه، شیرینی و آجیل به‌طور کامل در بازارهای استان گیلان رصد و نظارت می‌شود خاطرنشان کرد: طرح نظارتی ویژه شب یلدا از ۲۵ آذرماه در استان گیلان آغاز شده و تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد.

قشلاقی با تاکید بر اینکه تعزیرات حکومتی گیلان به‌همراه سایر دستگاه‌های نظارتی استان از امکان پرحجم عرضه محصولات در این طرح بازدید و بازرسی می‌کند تصریح کرد: مراکز عرضه شیرینی، میوه، آجیل، مرغ و گوشت در اولویت این طرح هستند.

وی با اشاره به اینکه شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی و افزایش قیمت با مراجعه حضوری به شعب تعزیرات حکومتی سراسر استان تخلفات را گزارش کنند گفت: شهروندان می‌توانند به‌صورت مکتوب و مراجعه به سامانه پاسخگویی به شکایات سازمان تعزیرات حکومتی شکایت خود را مطرح کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان با بیان اینکه شماره تلفن گویای ۳۳۳۶۵۵۴۸ تعزیرات حکومتی استان به‌صورت شبانه‌روزی آمادگی دریافت شکایات مردمی را دارد افزود: صدور آرای منتهی به جریمه نقدی و گاه تعطیلی واحد برای واحد‌های متخلف استان اعمال می‌شود.

انتهای پیام/