عدم پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه پرسنل شهرداری رشت مشکل‌ساز شده است
عدم پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه پرسنل شهرداری رشت مشکل‌ساز شده است

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: عدم پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه پرسنل زحمتکش شهرداری موجب بروز مشکلات معیشتی فراوانی برای آنان شده است واین موضوع باید به‌طور کامل برطرف شود.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، مسعود کاظمی صبح امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه تاخیر در پرداخت حقوق مشکلات معیشتی را افزایش می‌دهد اظهار داشت: عدم پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه پرسنل زحمتکش شهرداری موجب بروز مشکلات معیشتی فراوانی برای آنان شده است واین موضوع باید به‌طور کامل برطرف شود.

وی با بیان اینکه در دین مبین اسلام نیز به پرداخت به موقع دستمزد کارگر تاکید شده است افزود: پیامبرگرامی اسلام فرمودند “دستمزد کارگر راپیش از آنکه عرقش خشک شود پرداخت کنی” و تاخیرهای طولانی مدت در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری رشت توجیه ناپذیر است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت درباره آغاز به کار شورای پنجم رشت ابراز داشت: شورای پنجم رشت از نیمه مرداد ماه امسال رسماً فعالیت خود را آغاز می‌کند و برای ۱۱ نفر عضو شورای پنجم آرزوی توفیق در خدمات رسانی به شهروندان را دارم.

کاظمی شهر رشت را دارای ظرفیت‌های بسیار بالا خواند و افزود: امیدوارم در مدت فعالیت شورای پنجم، زمینه‌های توسعه بیشتر شهر رشت و گردشگری پذیری با استفاده از ظرفیت‌هایی همچون تالاب عینک افزایش یابد و متعاقب آن اشتغال و اقتصاد شهر بهبود پیدا کند.

وی با قدردانی از عملکرد شورای چهارم رشت اذعان داشت: همکاران شورایی در این مدت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات شهر وشهروندان به‌کار بستند که اجرای پروژه جمع آوری آب‌های سطحی لندفیل سراوان نمونه بارز این ادعا است.

انتهای پیام/