علی رنجبر حادثه تروریستى امروز تهران را تسلیت گفت
علی رنجبر حادثه تروریستى امروز تهران را تسلیت گفت

مسئول قشر بسیج مداحان استان گیلان شهادت تعدادی از هموطنان‌مان در حادثه تروریستی امروز تهران را تسلیت گفت.

علی رنجبر در گفت و گو با خبرنگار اندیشه گیلان، شهادت تعدادی از هموطنان مان در حادثه تروریستی امروز تهران را تسلیت گفت.

متن پیام علی رنجبر به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر شهادت مظلومانه جمعی از هموطنانمان در حادثه تروریستی حرم مطهر امام خمینی(ره)و ساختمان بهارستان موجب تاثر و تالم گردید.

بی شک هدف تروریستها فقط به شهادت رساندن چند هموطن یا آسیب به مکانهای مذکور نبوده بلکه ایجاد رعب و وحشت عمومی و … نیز جزء برنامه هایشان بود.

تروریست، داعش و هر عامل بوجود آورنده این حادثه بدانید با اینکه یک دنیا برای نابودی شیعه بسیج گردیده، به کوری چشمتان، با رهبری و درایت امام سیدعلی خامنه ای با تمام توان در مقابل دشمن می ایستیم و این انقلاب را با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار و غیرتِ غیورمردان کشورمان به دست صاحب اصلیش حضرت حجت ابن الحسن (ع) میرسانیم.
بدانید که فرزندان این مرز و بوم غیرت عباسی دارند و ” کلنا عباسک ” را فقط ذکر و نوشته نمیدانند بلکه آن را باور دارند و در خونشان جاری ساختند.

بدانید که جوانان با غیرتمان، فارغ از هر جبهه بندی سیاسی در برابر دشمنان این کشور متحدند و بی هیچ ترسی به مبارزه ادامه خواهند داد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقدس امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب و همچنین خانواده های داغدار ، از خداوند منان ، برای این شهیدان رحمت الهی و برای عزیزان معزّی’ صبر و اجر مسئلت دارم.

حاج علی رنجبر
۱۷خرداد ۹۶

 انتهای پیام/