فتنه‌گران با نادیده گرفتن ۴۰ میلیون رای مردم هشت ماه کشور را فلج و داغدار کردند
فتنه‌گران با نادیده گرفتن ۴۰ میلیون رای مردم هشت ماه کشور را فلج و داغدار کردند

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اعلام اینکه بدترین بیانیه شورای امنیت در سال ۸۸ علیه جمهوری اسلامی ایران صادر شد خاطرنشان کرد: فتنه‌گران با نادیده گرفتن ۴۰ میلیون رای مردم هشت ماه کشور را فلج و داغدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، علیرضا زاکانی شامگاه جمعه در همایش بزرگداشت ۸ دی در مسجد امام رضا (ع) گلسار رشت اظهار داشت: پرونده استکبار جهانی در سال ۵۷ با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و همراهی مردم بسته شد.

نماینده دوره هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی آزادی را از دستاورد‌های انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: فتنه گران در سال ۸۸ برنامه ریزی دقیقی را انجام داده بودند تا با جلب حمایت مخالفان نظام اسلامی، موضوع تقلب را به جامعه القاء کنند.

زاکانی با اشاره به مشارکت ۸۰ درصدی مردم ایران در انتخابات سال ۸۸ عنوان داشت: ایجاد آشوب و اغتشاش توسط فتنه‌گران سبب شد تا طعم شیرین پیروزی به‌دست آمده در انتخابات به کام مردم تلخ شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران تصریح کرد: گروهی شش نفره از مجلس به دفتر میرحسین موسوی رفتند تا دلایل وی برای ادعای تقلب را بررسی کنند اما در طی یک ساعت و نیم برگزاری آن جلسه وی هیچ دلیلی را مطرح نکرد.

وی با بیان اینکه به گفته رفسنجانی، موسوی تنها به دنبال ابطال انتخابات بود ابراز داشت: مهدی کروبی کم‌شدن تعداد رای‌هایش نسبت به گذشته را دلیلی بر بروز تقلب مطرح می‌کرد و برای برای اسلامیت انقلاب ابراز دلسوزی می‌کرد.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه در فتنه ۸۸ تمام قدرت‌های جهانی برای براندازی نظام اسلامی باهم متحد شده بودند تصریح کرد: تهدیدهای امنیتی، هزینه‌های سنگین ناشی از تحریم‌ها و نفوذ ضد انقلاب در کشور از جمله صدماتی بود که فتنه‌گران با ایجاد آشوب بر نظام اسلامی وارد کردند.

زاکانی با اعلام اینکه بدترین بیانیه شورای امنیت در سال ۸۸ علیه جمهوری اسلامی ایران صادر شد خاطرنشان کرد: فتنه‌گران با نادیده گرفتن ۴۰ میلیون رای مردم هشت ماه کشور را فلج و داغدار کردند.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با انتقاد از وضعیت کنونی موجود در کشور تصریح کرد: نظام نوکر مردم است اما متاسفانه امروز جای نوکر و آقا در کشور عوض شده و برخی بر مردم آقایی می‌کنند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران قیام مردم در ۹ دی را حرکتی برای دفاع از آبروی انقلاب اسلامی معرفی کرد و افزود: در سال ۸۸ بزرگانی که باید مردم را آگاه می‌کردند سکوت کرده و سبب بیشتر شدن آشوب‌ها شدند.

زاکانی خاطرنشان کرد: آمریکا به‌دنبال آن بود تا با استفاده از سران فتنه جمهوری اسلامی را زمین‌گیر کند اما تصمیم به موقع شورای عالی امنیت ملی مانع از امنیتی شدن فضای ایران و جلوگیری از تبدیل شدن آن به سوریه شد.

وی با بیان اینکه امروز نیز برخی افراد در کشور به دنبال ایجاد فتنه‌های جدید هستند خاطرنشان کرد: ما با افزایش حقوق نمایندگان مجلس موافق نیستیم و تا وقتی حقوق کارگران و معلمان افزایش پیدا نکند نباید این قانون تصویب شود.

نماینده دوره هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مشکلات کشور با کار جهادی قابل برطرف شدن است تصریح کرد: در حال حاضر جامعه دچار تنش است زمینه ولنگاری فرهنگی و اجتماعی ایجاد شده است.

وی التهاب آفرینی در کشور را نوعی فتنه‌انگیزی معرفی کرد و اظهار داشت: افرادی که امروز تجمعات را در کشور به راه انداختند هدفی جز ضربه زدن به اصل نظام ندارند و مردم باید حواسشان را جمع کنند.

زاکانی ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی را دسیسه دشمنان دانست و ابراز داشت: مسئولان کشور نمی‌توانند نقش اپوزیسیون را ایفا کنند و با پیروی از منویات رهبری و خدمت صادقانه باید به دنبال رفع مشکلات باشند.

انتهای پیام/