“فتنه” چالشی عظیم و در امتداد جنگ تحمیلی برای نابودی نظام اسلامی بوده است/محور اصلی تلاش و برنامه‌ریزی دشمن در حوزه فضای مجازی است
“فتنه” چالشی عظیم و در امتداد جنگ تحمیلی برای نابودی نظام اسلامی بوده است/محور اصلی تلاش و برنامه‌ریزی دشمن در حوزه فضای مجازی است

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کسانی که فتنه می‌کنند در آتش فتنه خود می‌سوزند گفت: نگاه‌ها در موضوع فتنه نباید ساده انگارانه باشد و آن را یک اتفاق ساده پیرامون مسائل انتخاباتی قلمداد کنیم زیرا “فتنه” چالشی عظیم و در امتداد جنگ تحمیلی، ترور و تحریم برای نابودی نظام اسلامی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: دشمنان اسلام و انقلاب برای ناامید کردن مردم از آرمان‌های انقلاب با تمام توان خود و با سرمایه‌گذاری دقیق بر روی نقاط ضعف‌ها سعی دارند اهداف شوم خود را در این مسیر به نوعی دنبال کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با ذکر جمله‌ای از مقام معظم رهبری تصریح کرد: ایشان فرمودند که توپخانه‌های دشمن به‌طور ۲۴ ساعته در حال بمباران اطلاعاتی مردم و جوانان در کشورند تا به این وسیله مردم را به نوعی از نظام اسلامی دلسرد کرده و آنان را در این مسیر سردرگم کنند.

وی با اشاره به مظلومیت نظام جمهوری اسلامی در برابر برخی از خواص نادان افزود: جا داشت برخی از همین خواص بی‌بصیرت و کسانی که سال‌های سال در راس قدرت بوده و اکنون در پوشش اپوزیسیون نظام ظاهر شده و علیه آن تبلیغ و اقدام می‌کنند با توجه ویژه به این جملات مقام معظم رهبری مسیر خود را اصلاح کنند.

سردار عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: برخی از خواص بی‌بصیرت که با اعمال خود در پی تیشه زدن به ریشه‌های مستحکم انقلاب هستند باید بدانند این انقلاب با وجود توطئه‌ها و خباثت‌های دشمنان اسلام  از بین رفتنی نیست زیرا مردم  همواره پیرو ولایت فقیه بوده و هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: وظیفه دشمنان در راه اهداف پلیدشان دشمنی ورزیدن هر چه بیشتر با این نظام و ملت آن بوده و البته انتظاری هم از آنان نیست اما در این میان دوستان انقلاب باید هوشیارتر باشند و بدانند دشمن درصدد است با تشدید مشکلات اقتصادی برای نظام ایجاد مشکل کند.

سردار عبدالله‌پور به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ابراز داشت: مقام معظم رهبری با بینش فوق العاده‌ای که دارند پیروی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را تنها راه مقابله و مبارزه با این حربه دشمن در صحنه اقتصادی می‌دانند به همین خاطر حمایت از تولید ملی یک فرض واجب برای همه ما است.

وی با تاکید بر حمایت از کالای داخلی به تبعیت از دستورات رهبری بیان داشت: همه ما در کشور باید به دنبال مصرف کالای داخلی باشیم و البته این نیازمند همت عمومی مردم و تلاش جهادگونه مسئولان است که به صحنه عمل آمده و چرخ‌های اقتصاد مقاومتی را در کشور به حرکت در آورند.

“فتنه” یک اتفاق ساده نبود

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کسانی که فتنه می‌کنند در آتش فتنه خود می‌سوزند گفت: نگاه‌ها در موضوع فتنه نباید ساده انگارانه باشد و آن را یک اتفاق ساده پیرامون مسائل انتخاباتی قلمداد کنیم زیرا “فتنه” چالشی عظیم و در امتداد جنگ تحمیلی، ترور و تحریم برای نابودی نظام اسلامی بوده است.

وی با تاکید بر تجربه دشمن در شکل‌دهی انقلاب‌های رنگی در سایر کشورها افزود: دشمن با یک طراحی ظریف در اتاق فکر فتنه که در خارج کشور مستقر بود توانست با همراه کردن یکسری از چهره‌های نام آشنا که بعضاً دارای سوابق درخشانی نیز در انقلاب بودند انتخابات را زیر سئوال برده و کشور را دچار چالشی بزرگ کند.

سردار عبدالله‌پور انتخابات را از ارزش های دینی و ملی کشور خواند و گفت: مقام معظم رهبری بارها خواستند که صف اینها را از دشمنان جدا کنند اما خواص بی‌بصیرت با تحریک اتاق فکر دشمن اقدام به ضایع کردن حق آحاد ملت در انتخابات کرده و با ملعبه قرار دادن آن سعی داشتند به خواسته‌های شخصی خود برسند.

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: آن چه که باعث شد این افراد در خط انقلاب و رهبری قرار نگیرند، حب ریاست، حب جاه و مقام، حب فرزند و خانواده و وجود یکسری کینه‌ها و حسادت‌های شخصی آنان بود که باعث شد علاوه بر اینکه خود با دشمنان همراهی کنند مردم را نیز در این مسیر دچار مشکل کنند.

سردار عبدالله‌پور عنوان کرد: مقام معظم رهبری با تدبیر پیامبرگونه خود  توانستند مردم را نسبت به حقیقت ماجرا و پشت پرده این وقایع آشنا و به‌نوعی توجیه کنند و پس از این بصیرت افزایی توسط ایشان بود که مردم بیدار شده و آن حماسه بزرگ را در ۹ دی با حضور میلیونی خود خلق کردند.

وی ابراز داشت: در حماسه پرشور ۹ دی بسیاری از افرادی که به‌نوعی فریب ماجرا را خورده بودند از راه خود برگشته و در صف میلیونی مردم قرار گرفتند که در این میان حضور مردم گیلان در ۷ دی و سپس در ۸ دی ماه آن سال نشان از پیشتازی گیلانیان در تحلیل توطئه‌های دشمنان و دفع به‌موقع آن دارد.

محور اصلی تلاش و برنامه‌ریزی دشمن در حوزه فضای مجازی است

فرمانده سپاه قدس گیلان نقش فضای مجازی را در ایام فتنه برشمرد و گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند دشمن به این وسیله درصدد دلسرد کردن مردم و ایجاد شبهه در بین آنان است معتقدم محور اصلی تلاش و برنامه‌ریزی دشمن در حوزه فضای مجازی استوار شده است.

وی به نقش رسانه‌های دلسوز و انقلابی اشاره کرد و افزود: امروزه سلاح دشمن، رسانه و استفاده از فضاهای مجازی است و بر رسانه‌های انقلابی و دلسوز نظام در این برهه زمانی فرض است تا با کمک همین فضاهای مجازی به جنگ دشمن رفته و با روشنگری‌های خود در عرصه‌های مختلف نقشه‌های آنان را خنثی و بی‌اثر کنند.

سردار عبدالله‌پور گفت: کسانی که وجود دشمن را به نوعی انکار کرده و آن را توهم می‌دانند در حقیقت دروغ‌گویانی بیش نیستند زیرا به‌علت آلوده بودن به مال دنیا، حب ریاست، مقام و انواع شهوت‌ها دیگر علاقه‌ای برای ایستادن در برابر دشمن نداشته و با فریب دیگران سعی در پاک کردن صورت مسئله دارند.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: غالب افرادی که وجود دشمن را نادیده می‌گیرند و دیگران را متهم به توهم می‌کنند از یک نگاه لیبرالی برخوردار بوده و جزء کسانی هستند که غرق در انواع فسادهای اقتصادی و نفسانی بوده و تابعیت آمریکا یا دیگر کشورهای اروپایی را دارند.

انتهای پیام/