فساد مالی، بیکاری جوانان و اعتیاد بیداد می‌کند/روحانی وعده‌هایش را در عمل پیاده کند
فساد مالی، بیکاری جوانان و اعتیاد بیداد می‌کند/روحانی وعده‌هایش را در عمل پیاده کند

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه رشوه، مسائل اخلاقی و اعتقادی، بیکاری جوانان و اعتیاد در جامعه بیداد می کند، گفت: حضور مردم، مسئولیت روحانی و دیگر مسئولان را سنگین کرده و آن‌ها را ملزم می‌کند آنچه به مردم قول داده‌اند در عمل پیاده کنند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، مسعود پزشکیان ظهر امروز در مراسم جشن تکرار امید که در ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی در این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: رشوه، مسائل اخلاقی و اعتقادی، بیکاری جوانان و اعتیاد بسیار زیاد بوده و همواره با مشکل مواجه هستیم اما ما باید پاسخگوی ملتی که در همه  صحنه‌ها حضور و پشتیبان کشور بودند باشیم.

پزشکیان با اشاره به اینکه شورای نگهبان از بین تعداد زیادی از ثبت نام کنندگان ریاست جمهوری ۶ نفر را تائید کرده است بیان داشت: این افراد از مدیران ارشد کشور بودند و تخریب یکدیگر در مقابل دیدگاه مردم برای این افراد زیبنده نیست.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای گذشتن از تمامی مشکلات موجود در جامعه راه حل‌های مناسبی  پیش رو است.

وی با اشاره به اینکه ایران دارای مردمی ولایت‌مدار است که در همه صحنه‌ها حضور پر رنگ دارند افزود: این حضور، مسئولیت روحانی و دیگر مسئولان را سنگین کرده و آن‌ها را ملزم می‌کند آنچه به مردم قول داده‌اند در عمل پیاده کنند.

انتهای پیام/تسنیم