فیش‌های حقوقی کارگران باعث شرمندگی است
فیش‌های حقوقی کارگران باعث شرمندگی است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف از وجود مشکلات کارگری در جامعه گفت: فیش‌های حقوقی کارگران باعث شرمندگی است.

به گزارش سرویس اجتماعی اندیشه گیلان، محمدصادق حسنی در تجمع کارگران و بازنشستگان گیلان در مقابل خانه کارگر تشکیلات این استان با تبریک روز کارگر اظهار کرد: امیدوارم روزی شاهد شادی و نشاط بین کارگران باشیم.

حسنی خاطرنشان کرد: بنده به نمایندگی از دولت با کارگران صحبت نمی‌کنم بلکه یک کشاورززاده و کارگر هستم و به منظور برطرف کردن مشکل کارگران و دفاع از حقوق همنوع خود حضور پیدا کردم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از وجود مشکلات بسیار کارگری متأسفم، تصریح کرد: فیش‌های حقوقی کارگران که به بنده نشان می‌دهند سبب شرمندگی است و حقوق یک‌میلیون تومانی کارگران و بازنشستگان را درک می‌کنم.

حسنی به دغدغه معاش کارگران و بازنشستگان اشاره کرد و گفت: پس از ۳۰ سال تلاش با حقوق بازنشستگی یک‌میلیون تومانی نمی‌توان زندگی را اداره کرد و طبق قانون کار باید افزایش حقوق کارگران متناسب با تورم و هزینه‌های زندگی باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکل حقوق کارگران و بازنشستگان وجود دارد، بیان کرد: درآمد دولت باید در نظر گرفته شود و میانگین قیمت فروش نفت در سال گذشته به بشکه‌ای ۴۴ دلار رسیده است.

وی یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران را امنیت عنوان کرد و یادآور شد: امنیت ایران قابل مقایسه با کشورهای دیگر نیست و برخی از بین بردن امنیت کشور را هدف رفتند و جامعه کارگری این اجازه را به آنها نمی‌دهد.

انتهای پیام/