قالیباف نشان داد که خدمت به مردم بزرگ‌ترین افتخار نیروهای انقلابی است‌
قالیباف نشان داد که خدمت به مردم بزرگ‌ترین افتخار نیروهای انقلابی است‌

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان گفت: محمدباقر قالیباف با انصراف از انتخابات درحمایت از حجت الاسلام رئیسی نشان داد که خدمت به مردم بزرگترین افتخار نیروهای انقلابی است.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، نظرعلی علیزاده در گفت‌وگویی با تشکر از حضور گسترده مردم گیلان در حمایت همه جانبه از آقایان رئیسی و قالیباف اظهار داشت: حضور چند هزار نفری شب گذشته و صبح امروز مردم در حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی و دکتر قالیباف مثال‌زدنی و قابل ستایش است.

وی حمایت محمدباقر قالیباف از حجت‌الاسلام رئیسی را اوج وفاق‌، برادری و اتحاد در نیروهای انقلابی دانست و افزود: با مشاهده اینگونه رفتارها، جبهه مردمی به خواسته خود رسیده و پیروز واقعی انتخابات ریاست جمهوری خواهدبود.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان با بیان اینکه هدف آقای قالیباف و حجت‌الاسلام رئیسی حفظ انقلاب اسلامی و خدمت به مردم هست، ابراز داشت: همین اتحاد و همدلی تمام محاسبات ضد انقلاب را برهم زده است.

علیزاده با بیان اینکه در مناظرات  انتخاباتی در  رعایت اخلاق و ادب، کاندیداهای انقلابی  پیروز بودند اظهار داشت: در راستای اتحاد و همدلی، امروز با انصراف آقای قالیباف در حمایت از حجت الاسلام رئیسی، باز هم نیروهای انقلابی پیروز شدند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه تمامی ستادهای محمدباقر قالیباف تبدیل به ستادهای حجت الاسلام رئیسی شده و به فعالیت خواهند پرداخت، افزود: ستادهای کار و کرامت در راستای حمایت از مردم ایجاد می‌شود.

علیزاده خاطرنشان کرد: محمدباقر قالیباف با این حمایت نشان داد که خدمت به مردم بزرگترین افتخار نیروهای انقلابی است.

انتهای پیام/