قدرت بسیج در حوزه بین‌المللی مثال‌زدنی است/بصیرت و دشمن‌شناسی دو‌ رکن اساسی نیروی مقاومت بسیج است
قدرت بسیج در حوزه بین‌المللی مثال‌زدنی است/بصیرت و دشمن‌شناسی دو‌ رکن اساسی نیروی مقاومت بسیج است

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به وقوع رویدادها و حوادث سال‎های گذشته در استان گیلان گفت: مردم از نزدیک قدرت بسیج را دیده‌اند و قدرت بسیج در حوزه بین‌المللی مثال‌زدنی است.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، سردار محمد عبدالله پور امروز در نشست خبری با بیان اینکه بسیج از همه اقشار کشور تشکیل‌شده است اظهار داشت: بسیج متشکل از اقشار دانشجو، دانش‌آموز، فرهنگیان، حقوقدانان، روحانیون، طلاب، مهندسین مختلف در بخش‌های کشاورزی، صنعت، معماری، معدن، پزشکان، ‌پرستاران، اصناف، نخبگان، ورزشکاران، هنرمندان، اساتید دانشگاه و کارگران است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید براینکه همه قشرهای جامعه بسیجی هستند و شاید این مهم یکی از دلایل موفقیت بسیج است تصریح کرد: یکی از دلایل مهم موفقیت‌های بسیج، قدرت نهفته‌ای است که در ملت وجود دارد.

عبدالله‎پور با اشاره به حادثه اخیر زلزله کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر پنج هزار و ‌۸۰۰ نفر از مجموعه فرزندان سپاه و‌ بسیج در مناطق زلزله‌زده هستند و تا کنون نیز توانستند در امداد و‌ نجات و اسکان موقت قدرت خود را نشان دهند.

وی با تاکید بر اینکه بیش از یک هزار و ۹۰۰ روستا در حادثه زلزله کرمانشاه آسیب دیده است افزود: بسیج دارای پراکندگی فراوان و از همه اقشار بوده و به‌ راحتی مأموریت‌هایی همانند این زلزله را مدیریت می‎کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به وقوع رویدادها و حوادث سال‎های گذشته در استان گیلان گفت: مردم از نزدیک قدرت بسیج را دیده‌اند و قدرت بسیج در حوزه بین‌المللی مثال‌زدنی است.

عبدالله‎پور با بیان اینکه دو شهید بزرگوار در عرصه دفاعی و حوزه بین‌الملل در سوریه به شهادت رسیدند تاکید کرد: شهید مدافع حرم بابک نوری و سردار شهید مدافع حرم علی‌رضا نظری از افتخارات بسیج هستند.

وی با اشاره به اینکه یک از قدرت‌های بسیج آنست که می‌تواند هم از دانشجو و هم از پاسدار بازنشسته در همه عرصه‌ها استفاده کند گفت: کسب پیروزی‌ در حوزه‎های مختلف، مرهون همین جوانان ما است.

فرمانده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه بصیرت و دشمن‌شناسی دو‌ رکن اساسی نیروی مقاومت بسیج است تصریح کرد: ما این دو رکن را در غالب آموزش‌های و برنامه‌های مختلف برای افراد خانواده و اجتماع داریم.

عبدالله‎پور با اشاره به اینکه امروزه در حوزه اجتماعی مشکلات فراوانی در جامعه وجود دارد افزود: دشمنان در بخش‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در حال فعالیت هستند و مشکلاتی برای جوانان ما در حوزه اعتیاد که یک بلای خانه‌مان سوز است به وجود آورده‌اند.

وی با اشاره به برنامه های بسیج در حوزه آموزش و پرورش و بیان اینکه بسیج در حوزه آموزش‌وپرورش، در مدارس با دانش‌آموزان و انجمن اولیا برنامه‌های مختلفی دارد گفت: باید افراد و خانواده‌ها را آموزش داد تا طراحی دشمن را شناسایی کنند و بصیرت کافی برای پاسداری از انقلاب دارا باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه شبکه روشنگری ما در استان در مساجد فعال است گفت: در کل استان در مواقعی که واقعاً ببینیم توطئه دشمن پیچیده شده، از طریق همین شبکه روشنگری در مساجد و در محافل مختلف مردم و بسیجیان را توجیه می‌کنیم و از طریق حلقه‌های صالحین در حال کار کردن روی جوانان هستیم.

انتهای پیام/