قهرمانان ورزش کبدی گیلانی خواستار برکناری میربلوک از ریاست هیات کبدی استان گیلان هستند
قهرمانان ورزش کبدی گیلانی خواستار برکناری میربلوک از ریاست هیات کبدی استان گیلان هستند

قهرمانان و روسای هیئت کبدی شهرستان های گیلان خواستار برکناری میربلوک از ریاست هیات کبدی استان گیلان شدند.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، عملکرد بسیار ضعیف حسین میربلوک در هیئت کبدی باعث اعتراض شدید بازیکنان، قهرمانان، داوران بین المللی و مربیان گیلانی شد و همه این افراد خواستار برکناری این مدیر ناکارآمد در ورزش کبدی شده اند.

بسیاری از این افراد در تماس با پایگاه خبری گیلان تایمز علت خود را برای برکناری میربلوک بیان کردند که در ادامه صحبت های چند تن از قهرمانان و روسای هیئت کبدی در شهرستان ها را مشاهده کنید:

سید مبین حاج سید محمدی نایب رئیس هیات کبدی استان گیلان، داور بین المللی و نماینده استان در مسابقات جهانی و آسیایی و از اعضای مجمع هیات کبدی استان گیلان حمایت خود را مبنی بر برکناری حسین میربلوک رئیس هیات کبدی گیلان اعلام کرد و گفت: عملکرد بسیار ضعیف و در واقع هیچ حسین میربلوک رئیس هیات کبدی استان گیلان باعث تضییع حقوق اولیه تمامی ورزشکاران، قهرمانان، روسای هیات های شهرستان ها، داوران و مربیان استان بوده و خوشبختانه اکثریت اعضای مجمع استان یک صدا و با درخواستی از رئیس اداره ورزش و جوانان استان همچنین رئیس جدید و دلسوز ورزشی فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران تقاضای رسیدگی به درخواست برکناری میربلوک را دارند و در روزهای آینده شرح عملکرد بسیار ضعیف ایشان را اعلام خواهم کرد.

فرهاد رحیمی بازیکن گیلانی و تنها ملی پوش و قهرمان مسابقات آسیایی و جام جهانی از درخواست کنندگان اعضای مجمع هیئت کبدی استان گیلان مبنی بر برکناری حسین میربلوک رئیس هیئت کبدی استان گیلان حمایت کرد و گفت: با توجه به عملکرد ضعیف رئیس هیات کبدی گیلان تقاضای رسیدگی به وضعیت فوق را از مسئولان دلسوز ورزشی استان دارم.

هادی نیازمند رئیس هیئت کبدی شهرستان فومن و عضو مجمع هیات کبدی استان گیلان با قاطعیت حمایت خود را از برکناری حسین میربلوک رئیس هیئت کبدی استان گیلان اعلام کرد و گفت: اقای میربلوک در طول دوران مدیریت خود حتی جواب تلفن ما را هم نمی داد، تقاضای برکناری حسین میربلوک از ریاست هیات کبدی گیلان به دلیل عدم صلاحیت لازم را از رئیس مجمع استان خواستار شدیم.

سلیمان علیزاده داور گیلانی و نماینده ی گیلان در مسابقات قهرمانی آسیا و عضو مجمع هیات کبدی استان گیلان گفت: حسین میربلوک به هیچ یک از وعده های خود تاکنون عمل نکرده و موافقت خود را با برگزاری مجمع و برکناری میربلوک اعلام کردیم.

علیزاده با بیان اینکه اقای میربلوک نه تنها به هیچ یک از وعده های خود عمل نکرده است بلکه با عملکرد بسیار ضعیف خود نارضایتی تمام اعضای کمیته ها و ورزشکاران و مربیان و داوران و روسا و سرپرستان هیات های شهرستانهای استان را به همراه داشته است و از مدیر کل محترم استان و رئیس فدراسیون کبدی کشور تقاضای برکناری وی از سمتش را درخواست کردیم.

علیزاده بیان کرد: گیلان دارای افراد با تجربه و بانفوذ برای منسب هیات کبدی استان است که هم از خانواده ورزش کبدی هستند و هم مورد اعتماد در بین تمام ورزشکاران و هیات های شهرستانها هستند و میربلوک نه تنها از خانواده ورزش کبدی نیست بلکه در گذر زمان ورزش کبدی گیلان را به نابودی خواهد کشاند.

حداد رحیمی رئیس هیئت کبدی شهرستان تالش و عضو مجمع هیئت کبدی استان گیلان درباره عملکرد حسین میربلوک رئیس هیئت کبدی استان گیلان گفت: متاسفانه آن ارتباطی که انتظار داریم با ریاست محترم هیئت استان باشد به چشم نمی خورد، همانطور که گفتم وجود تیم قدرتمند نیاز به برگزاری لیگ استان دارد ولی متاسفانه تاکنون هیچ لیگی برگذار نشده است. گرفتن اسپانسر مالی از مرکز استان بسیار مهم می باشد که رئیس هیئت باید تلاش بسیار برای این مهم بنماید. در کل برای پیشرفت در هر کاری زمان گذاشتن نیاز است و واقعا افرادی که وقت و توانایی این کارها را ندارند باید کنار بروند و افراد فعال را معرفی نمایند.

کاظمی رئیس هیات کبدی شهرستان ماسال و عضو مجمع هیات کبدی استان گیلان در واکنش به عملکرد ضعیف حسین میربلوک رئیس هیئت کبدی استان گفت: شهرستان ماسال از ابتدا با حضور میربلوک به عنوان رئیس هیات کبدی استان گیلان موافق نبو. میربلوک توان مدیریت ورزش کبدی گیلان را ندارد و بهتر است جای خود را به افرادی که توانمند و از خانواده ی این ورزش در استان هستند بدهد.

محمود نجارسلطانی سرپرست هیئت کبدی شهرستان شفت گفت: از مسئولان تقاضای برکناری حسین میربلوک رئیس هیئت کبدی گیلان به لحاض نقض اسناسنامه هیئت های ورزشی را داریم.

سلطانی در ادامه گفت: آقای میربلوک فقط با وعده های توخالی خود به تمامی اعضا این هیئت صاحب این جایگاه است؛ کسی که جواب تلفن افرادی که خودشان ایشان را به ورزش کبدی آوردن و ضامن حضور ایشان شده بودند را نمی داد و اکثر مواقع با پیام (اکنون درجلسه هستم با شما تماس میگیرم) مواجه می شدند که خبری هم از زنگ زدن ایشان نمی شد.ایشان با هوش کاملا باز برای کسانی که سرپرستی شهرستان های استان را داشتن حکم ریاست صادر نمی کند تا نتوانند بر علیه او اعتراضی کنند، این در صورتیست که بارها به ایشان درخواست داده شده، حرکت ایشان نشان دهنده این است که توان ریاست ندارند و فکر چنین روزی را می کند که جایگاه خود را از دست ندهد. آقای میربلوک سوال من از شما این است که شما حتی توانایی چرخاندن هیئت کبدی را ندارید چطور می خواستید عضو شورای شهر رشت شوید خدا را شاکرم که این اتفاق رخ نداد چون قطعا شهر را به نابودی می کشاند، با وعده های پوچ خودتان به مردم همانطور که به همه وعده دادید عمل نکردید. آقای میربلوک تمامی اعضا و خانواده کبدی در کنار هم برای برکناری شما به دلیل نارضایتی از عملکرد شما اقدام و تا آخر کنارهم ایستاده اند، اگر دل سوز ورزش هستید خودتان استعفا دهید و اجازه ندهید اندک اعتبار و آبروی شما در این شهر برود. از مسئولین عزیز هم خواهشی دارم که از ورزش استان گیلان حمایت کنند و اجازه ندهند افرادی که توان مدیریت را ندارند ریشه ورزش هایی که برند استان گیلان هستند را نابود کنند؛ فردی که حتی توان جذب یک اسپانسر برای تیم های ورزشی را نداشته و هم اکنون ریاست هیات استان را بر عهده دارد باعث شد این ورزش در گیلان رو به نابودی برود.

حسن شریفی مربی تیم کبدی آقایان شهرستان رشت از اعضای مجمع کبدی استان برای برکناری میربلوک حمایت کرد و گفت: حتی یک ورزشکار کبدی کار هم در استان گیلان وجود ندارد که خواهان برکناری میربلوک نباشد، میربلوک حقوق تمام ورزشکاران کبدی استان را تضییع کرده است.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان: اعضای مجمع هیئت کبدی گیلان طی درخواستی از رئیس اداره ورزش و جوانان استان و همچنین رئیس جدید فدراسیون کبدی ایران تقاضای رسیدگی به درخواست برکناری حسین میربلوک را داشته اند.

انتهای‌پیام/گیلان تایمز