مجمع یاران انقلاب در ۲۴ نقطه شهرستان رشت تشکیل شد
مجمع یاران انقلاب در ۲۴ نقطه شهرستان رشت تشکیل شد

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت با بیان اینکه مجمع یاران انقلاب به منظور فعالیت های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در استان گیلان به ثبت رسید گفت: مجمع یاران انقلاب در ۲۴ نقطه شهرستان رشت تشکیل شد.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، رحمان کاشفی در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: مجموعه یاران انقلاب از سال ۸۶ به تأسی از بیانات مقام معظم رهبری درباره پای کار بودن دلسوزان انقلاب در تمامی دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان گیلان تاسیس شده است.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت با بیان اینکه از نظر مقام معظم رهبری تشکیل مجموعه یاران انقلاب باید به‌صورت سازمان یافته انجام می‌شد افزود: هیئت موسس مجمع یاران انقلاب در سال ۸۶ با همکاری بالغ ۳۰۰ نفر از افراد تاثیرگذار در گیلان تشکیل شد.

کاشفی با تاکید بر اینکه بعد از ۳ ماه اساس‌نامه این مجمع تنظیم شد خاطرنشان کرد: مجمع یاران انقلاب به‌منظور فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در گیلان به ثبت رسیده است.

عضو مجمع انقلاب اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه با توجه به جغرافیای منطقه رشت مجمع یاران انقلاب در ۲۴ نقطه رشت  تعریف شده است تاکید کرد: در مدت ۳ ماه از تشکیل این مجمع اساسنامه مجمع یاران انقلاب استان گیلان تنظیم شد.

وی با بیان اینکه ۵ نفر به‌عنوان شورای مرکزی مجمع یاران انقلاب در رشت انتخاب شدند خاطرنشان کرد: در هر منطقه افراد تاثیرگذار شناسایی شد و در برخی از مناطق رشت این افراد به ۳۰۰ نفر افزایش یافت.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت با تاکید بر اینکه مجمع یاران انقلاب یک ظرفیت خوب و مطلوبی را در رشت ایجاد کرده است بیان داشت: این مجمع با اقدامات مطلوب در سطح استان گیلان به ویژه شهر رشت فعالیت می کند.

کاشفی با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مجمع یاران انقلاب با توجه به اقدامات و سوابق مطلوب در این عرصه ورود کرده است.

عضو مجمع یاران انقلاب اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه در این رابطه مجمع جلسات متعدد توجیهی با اعضا داشته است تصریح کرد: در جریان جلسات مذکور در هر منطقه یک لیست ۱۱ نفره برای اعضای شورای شهر مناطق مختلف تهیه شده است.

وی با بیان اینکه در این راستا ۲۴ لیست ۱۱ نفره در خصوص انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در رشت تهیه شد افزود: مجمع یاران انقلاب یک تشکل مردمی و خودجوش بوده و یک بستر مناسب  را به‌منظور کمک به نیروهای اثرگذار در جامعه اسلامی تحت عنوان حامیان انقلاب اسلامی و خادمان شهر فراهم کرده است.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت با اشاره به اینکه در کنار این مجمع، هیئت‌های اندیشه‌‌ورز جوانان تشکیل شده است خاطرنشان کرد: هیئت مذکور در ارتقای سطح فکری جوانان منطقه تاثیر به‌سزایی دارد.

کاشفی از تشکیل  هیئت اندیشه‌ورز بانوان در این مجمع خبر داد و گفت: بالغ بر ۴۰۰ نفر از بانوان تاثیرگذار منطقه رشت در این هیئت عضو هستند و در جریان جلسات متعدد، ۱۱ نفر از بانوان به‌عنوان هیئت مرکزی شورای این هیئت انتخاب شدند.

عضو مجمع یاران انقلاب اسلامی استان گیلان با تاکید بر اینکه هیئت اندیشه‌ورزان طلاب و پیشکسوتان از دیگر هیئت‌های این مجمع است تصریح کرد: یک مجموعه خوب و مطلوب به‌عنوان مجمع یاران انقلاب در استان گیلان تشکیل شده است.

انتهای پیام/