مدال برنز نصیب دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت شد+تصاویر
مدال برنز نصیب دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت شد+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت مدال برنز مسابقات جهانی بدنسازی ماسل شوی دوبی در سال ۲۰۱۷ را کسب کرد. محمود پاداش ستوده دانشجوی رشته فیزیولوژی ورزشی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به همراه تیم خود به صورت آزاد از جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات شرکت […]

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت مدال برنز مسابقات جهانی بدنسازی ماسل شوی دوبی در سال ۲۰۱۷ را کسب کرد.
محمود پاداش ستوده دانشجوی رشته فیزیولوژی ورزشی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به همراه تیم خود به صورت آزاد از جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات شرکت و در مصاف با حریفان خود توانست، مدال برنز این دوره از مسابقات قهرمانی بدنسازی جهانی را از آن خود کند.

این قهرمان ۳۵ ساله، متولد سال ۱۳۶۱ در محله استادسرای شهر رشت دیده به جهان گشود و از سیزده سالگی ورزش بدنسازی را زیر نظر اساتید وقت در رشت آغاز و در سال ۱۳۸۰ موفق به کسب مدال طلا مسابقات آزاد کشور را به خود اختصاص داد.
به گزارش اندیشه‎گیلان، ستوده دارای چند دوره قهرمانی استانی بوده و در سال ۱۳۸۱ موفق به دریافت مدال طلای مسابقات بدنسازی دانشجویان دانشگاههای آزاد اسلامی کشور شد.

انتهای پیام/*