مدیریت شهری باید “شهروند‌محور” و در جهت تکریم شهروندان باشد
مدیریت شهری باید “شهروند‌محور” و در جهت تکریم شهروندان باشد

فرماندار بندر انزلی گفت: نگاه ما در مدیریت شهری باید شهروند‌محور و در جهت تکریم و ارائه خدمت شایسته به شهروندان باشد چراکه همه امکاناتی که در شهرداری وجود دارد برای خدمت به شهروندان است.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، میرشمس مومنی‌زاده در مراسمی در شهرداری بندر انزلی با بیان اینکه قطعاً همه عملکردها نقاط ضعف و قدرتی دارند اظهار داشت: اهداف شهر با نزاع و درگیری محقق نمی‌شود باید در همه امور اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه هر کسی در هر جایگاه مدیریتی قرار بگیرد می‌توانیم برای وی نقاط قوتی را در نظر بگیریم و نقاط قوت وی را ببینیم خاطرنشان کرد: شهرداری در برنامه‌های خود باید توسعه‌گرا و توسعه‌محور باشد و با استفاده از همه امکانات از روزمرگی پرهیز کند.

فرماندار بندر انزلی با تاکید بر ارتباط بیشتر مسئولان با مردم تصریح کرد: نگاه ما در مدیریت شهری باید شهروند‌محور و در جهت تکریم و ارائه خدمت شایسته به شهروندان باشد زیرا همه امکاناتی که در شهرداری وجود دارد برای خدمت به شهروندان است.

مومنی‌زاده با اشاره به اینکه باید در سیاست‌گذاری‌ها به گونه‌ای رفتار کرد تا از همه ظرفیت مردم استفاده شود افزود: مشارکت‌جویی و مشارکت‌پذیری مردم باعث موفقیت مسئولان می‌شود و این مهم رمز موفقیت‌های لازم و مطلوب در آینده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندر انزلی با بیان اینکه نباید هیچ فرصتی را برای رشد و توسعه انزلی از دست داد ابراز داشت: ما ظرفیت‌های بسیار بالایی در انزلی داریم که می‌توانیم برای توسعه و آینده شهر از آنها استفاده کنیم.

مومنی‌زاده اظهار داشت: توسعه شهری به‌واسطه تعامل و همگرایی و همدلی و هم‌افزایی اتفاق می‌افتد و بنده تا جایی که اختیاراتم اجازه می‌دهد به مدیریت یکپارچه شهر اعتقاد دارم و از همه توانمندی‌ام برای این امر استفاده می‌کنم.

انتهای پیام/