مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی گروه‌های جهادی در تالش برگزار می‌شود
مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی گروه‌های جهادی در تالش برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج دانشجویی سپاه قدس گیلان گفت: مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی گروه‌های جهادی دانشجویی در بخش حویق شهر تالش برگزار می‌شود.

به گزارش اندیشه گیلان، مرتضی نورسته در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: آیین افتتاحیه پروژه‌های عمرانی گروه‌های جهادی در روستاهای خلیل‌سرا و کوهستان بخش حویق شهرستان تالش برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این افتتاحیه روز جمعه ۱۳ مرداد ساعت ۱۰ صبح در روستاهای خلیل‌سرا و کوهستان بخش حویق شهرستان تالش برگزار می‌شود بیان داشت: کار ساخت پروژه‌های عمرانی در این روستاها از نوروز سال ۹۵ شروع شده است.

وی با اشاره به اینکه گروه‌های مختلف دانشجویی در ساخت پروژه‌های عمرانی روستاهای خلیل‌سرا و کوهستان بخش حویق شهرستان تالش شرکت کردند گفت: دانشجویان جهادی از دانشگاه‌های مختلف استان گیلان در بحث سازندگی یاور سازمان بسیج دانشجویی هستند.

نورسته با اشاره به طرح‌های عمرانی انجام شده در روستای کوهستان بخش حویق شهر تالش ابراز داشت: یک مدرسه که دارای دو کلاس درس است و چند طرح عمرانی دیگر در روستای کوهستان بخش حویق تالش به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه دانشجویان جهادی ستاد شهید سیرت‌نیا و فاطر، کارهای سازندگی در دو روستای کوهستان و خلیل‌سرا را انجام دادند اعلام داشت: یک واحد مسکن محرومان و طرح‌های عمرانی دیگر در روستای خلیل سرا به بهره برداری می‌رسد.

انتهای پیام/