مراسم تودیع امیرتیموری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد/مدیر خوب و خوشرو باعث ایجاد محیط کاری خوب همراه با صداقت ، راستی و عدالت می شود
مراسم تودیع امیرتیموری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد/مدیر خوب و خوشرو باعث ایجاد محیط کاری خوب همراه با صداقت ، راستی و عدالت می شود

به گزارش پایگاه خبری اندیشه گیلان، جلسه معارفه و تودیع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، معاونین، مدیران و رؤسای دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در دفتر ریاست این واحد دانشگاهی برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسین صفوی […]

به گزارش پایگاه خبری اندیشه گیلان، جلسه معارفه و تودیع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، معاونین، مدیران و رؤسای دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در دفتر ریاست این واحد دانشگاهی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسین صفوی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان حدیثی از مولای متقیان (ع)، گفت: خوشرویى سر آغاز هر نیکوکارى و یک مدیر خوب و خوشرو پذیرای همگان است.

وی با تاکید براینکه مدیر خوب و خوشور محیطی را ایجاد می کند که در آن صداقت ، راستی و عدالت به جای پیش داوری حاکم باشد تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید با تئوری سازی و پیش بینی برنامه های مدون در جهت اهداف انقلاب اسلامی حرکت کند.

وی دانشگاه آزاد اسلامی را مولود انقلاب مقدس اسلامی برشمُرد و با تاکید بر حرکت دانشگاه، متناسب با اهداف انقلاب افزود: گروه های علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند بسیار فعال باشند تا قادر به از بین بردن شکافهای طبقاتی حاصل از این سوء مدیریت باشند.

صفوی با بیان اینکه امروز رسالت اصلی ما باید برنامه ریزی صحیح جهت رسیدن به اخلاق اسلامی و معنویت اسلامی باشد افزود: رمز موفقیت ما استفاده از فرصت های مناسبی است که انقلاب اسلامی برایمان فراهم کرد و دانشگاه ها نیز باید به برکت این انقلاب مقدس و عظیم، رشد کیفی و کمی یابند و ما همه باید قدردان آن باشیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با تاکید به شرایط یک مدیر انقلابی، گفت: وقتی کسی مسئولیت اداره یک مجموعه را بر عهده می گیرد باید بتواند با قدرت، ضمن حفاظت از حرمت ها، با بر تن کردن لباس مدیریتی جهت انجام امور آماده باشد.

در ادامه این جلسه دکتر ابراهیم چیرانی استفاده از پتانسیل های نیروهای واحد رشت را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: باید با شناسایی پتانسیل های افراد، از ظرفیت ها و توانمندی های کلیه پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بهره مند شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد: با ارائه راهکارهای مناسب در طی نظامی منسجم می توان در جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، اقدام کرد.

انتهای پیام/