مردم ایران جانشان را برای عقایدشان می‌دهند/توقعات مردم از دولت به جا و برحق است
مردم ایران جانشان را برای عقایدشان می‌دهند/توقعات مردم از دولت به جا و برحق است

رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آتش زدن اماکن مقدس توسط فتنه‌گران گفت: مردم ایران جانشان را برای عقایدشان می‌دهند، همانطور که شهید حججی‌ها جانشان را برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) دادند.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، علی‌اکبر ولایتی ظهر امروز در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در رشت اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی از افتخارات کشور است و خدمات عظیمی به کشور ارائه کرده است.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه ایران همواره مهد علم و دانش بوده است عنوان داشت: برخی می‌گویند چه لزومی دارد که همه تحصیل کنند اما بدانند که این حرف شایسته ایران نیست.

رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به افتخارات استان گیلان نظیر آیت الله بهجت و شیخ زاهد گیلانی و میرزاکوچک جنگلی گفت: امروز از دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان توقع داریم تا نشان دهد سرآمد سایر استان‌ها است.

وی با اشاره به شرایط موجود در کشور ابراز داشت: توقعات مردم از دولت به جا و برحق است و در سراسر جهان نیز مرسوم است که دولت‌ها خواسته‌های مردم را بشنوند و مشکلات آن‌ها را حل کنند.

رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه دولت و مسئولان با تمام توان به دنبال رفع مشکلات مردم هستند افزود: در چند سال اخیر محور مقاومت با پرچمداری ایران دماغ آمریکا و متحدانش را به خاک مالیده است.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با اشاره به نابودی داعش توسط محور مقاومت به رهبری ایران تصریح کرد: صهیونیست‌ها اعتراف کرده‌اند که هرچه حاج قاسم سلیمانی و سیدحسن نصرالله بگویند تحقق پیدا می‌کند.

ولایتی با اشاره به جنایات رخ داده توسط داعش خاطرنشان کرد: آمریکا و حامیانش پدیدآورندگان داعش بودند و ترامپ نیز در مبارزات انتخاباتی بارها این مسئله را افشا کرده و افرادی مانند کلینتون را روسیاه کرد.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه یمن می‌تواند باتلاقی برای آمریکا، عربستان و متحدانش باشد افزود: آمریکا باید خواب نفوذ در منطقه را ببیند و بداند که به هیچ وجه موفق به انجام این کار نمی‌شود.

وی با اشاره به اقدامات اغتشاش‌گران در کشور و آتش زدن پرچم ایران گفت: ایران به عنوان پرچمدار محور مقاومت ریشه صهیونیست را در منطقه می‌سوزاند و دشمنان بدانند که بویی که شنیدند بوی کباب نیست بلکه بوی داغ شدن دشمنان این ملت است.

رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه ملت ایران بارها تحت اشغال بیگانگان قرار گرفته است تصریح کرد: ایران هیچگاه تن به ذلالت نداده و نمی‌دهد و افشا شدن ماهیت واقعی دشمنان از الطاف الهی است و بار دیگر ماهیت آنها افشا می‌شود.

ولایتی با اشاره به آتش زدن اماکن مقدس توسط فتنه‌گران ابراز داشت: مردم ایران جانشان را برای عقایدشان می‌دهند، همانطور که شهید حججی‌ها جانشان را برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) دادند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه دشمنان فتنه جدید خیلی زودتر از فتنه ۸۸ ماهیتشان را نشان دادند ابراز داشت: دشمنان ما بدانند این فتنه‌ها پابرجا نمی‌ماند و آنچه که گسترش می‌یابد نفوذ ایران در منطقه است.

انتهای پیام/