مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی گزینه اصلح را انتخاب کنند+ فیلم
مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی گزینه اصلح را انتخاب کنند+ فیلم

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه مردم باید بدانند رأی دادن و شرکت در انتخابات را مانند نماز در سر وقت انجام بدهند، گفت: مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی گزینه اصلح را انتخاب کنند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، آیت الله زین العابدین قربانی صبح امروز در هنگام به صندوق انداختن رای خود در رشت اظهار داشت: مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی، افرادی را انتخاب کنند که در مدیریت کلان کشور و در شوراهای اسلامی شهر و روستا اهل کار و عمل باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه کاندیداهای شوراهای شهر و روستا باید خدمتگزار مردم بوده و در فکر منافع شخصی نباشند گفت: کاندیداها در شوراهای شهر و روستا، خدمت به مردم را به‌عنوان یک اصل قرار داده و منافع شخصی وگروهی خود را نادیده بگیرند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه کاندیداهای شورای شهر باید نیتشان خدمت کردن به همه مردم و اقوام و افرادی که دارای زبان‌های مخلف و دیدگاه‌های مختلف هستند باشد ابراز داشت: این مهم است که حامیان کاندیداها نسبت به دیگران بی‌حرمتی نکنند.

نماینده مردم استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حامیان کاندیداها نکات و موارد مثبت فرد مورد نظر خود را در نظر بگیرند، بیان داشت: مردم به کسی رأی بدهند که دارای تدبیر، آگاهی و سابقه خوبی در خدمتگزاری باشد.

آیت الله قربانی با تاکید بر اینکه کاندیداها نباید علیه دیگران حرف بزنند و می‌بایست تقوای سیاسی و اخلاق اسلامی را در نظر داشته باشند، اظهار داشت: در این ایام که مردم گیلان معمولاً بر سر کار کشاورزی هستند بدانند رفتن سر صندوق رای از همه کارهایشان واجب‌تر است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه مردم باید بدانند رأی دادن و شرکت در انتخابات را مانند نماز در سر وقت انجام بدهند چرا که اگر انجام ندهند پیش خدا مقصر هستند خاطرنشان کرد: مردم به این فریضه عمل کنند تا انتخاباتی خداپسندانه و شهداپسندانه داشته باشیم.

انتهای پیام/