مردم به افرادی که در انتخابات هزینه‌های میلیاردی انجام می‌دهند اعتماد نکنند
مردم به افرادی که در انتخابات هزینه‌های میلیاردی انجام می‌دهند اعتماد نکنند

کاندیدای شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه برخی برای انتخابات هزینه میلیاردی می‌کنند گفت: مردم هوشیار باشند و افرادی که هزینه‌های زیاد و وعده‌های آنچنانی می‌دهند را انتخاب نکنند.

به گزارش اندیشه گیلان، علی رنجبر در گفت‌وگویی اظهار داشت: یکی از بزرگترین مشکلات اعضای شورای اسلامی دوره چهارم شهر رشت عدم همدلی و هماهنگی بود و این مشکل موجب عدم موفقیت در طرح‌ها و برنامه‌ها در شهر رشت شد.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر رشت در دوره چهارم یکی از شوراهایی بود که بیشترین مصوبات را داشت بیان داشت: به‌دلیل عدم همدلی اعضای شورا بسیاری از این مصوبات اجرا نشد.

کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت به پیگیری مصوبات اجرا نشده شورای چهارم در شورای پنجم تاکید کرد و گفت: امیدواریم شورایی همدل و هماهنگ را در شورای پنجم شاهد باشیم.

رنجبر عدم ثبات مدیریت در شهرداری، عدم هماهنگی سازمان‌های شهرداری، عدم هماهنگی شورا و شهرداری و عدم نظارت دقیق بر مصوبات شورا را از جمله مشکلات موجود در رشت عنوان کرد و گفت: در شورا نباید وابستگی‌های حزبی و گروهی وجود نداشته باشد.

کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: عضو شورا نباید اهل لابی‌گری و زد و بند باشد و باید انسانی سالم، پاک دست و با تجربه بوده و این امر در افرادی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئولیت دارند یک امر ضروری است.

وی با بیان اینکه مردم باید نمایندگان خود را در شورا آگاهانه انتخاب کنند خاطرنشان کرد: توجیه عقلانی ندارد که افرادی که برای ورود به انتخابات هزینه‌های میلیاردی می‌کنند نیت شان خدمت به مردم باشد و مسلماً این هزینه‌ها را از بیت المال جبران می‌کنند.

کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت تاکید کرد: مردم هوشیار باشند و افرادی که هزینه‌های زیاد و  وعده‌های آنچنانی می‌دهند را انتخاب نکنند.

انتهای پیام/