مسئولان فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی مشکلات مردم را حل کنند+تصویر
مسئولان فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی مشکلات مردم را حل کنند+تصویر

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: مسئولان باید بدون در نظر گرفتن احزاب و جناح‌ها دست در دست هم به حل مشکلات مردم و کشور بپردازند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، آیت الله زین‌العابدین قربانی صبح امروز در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی با وی اظهار داشت: آیت الله العظمی بهجت فومنی همواره به سرمشق قرار دادن اعتدال و میانه‌روی در مسائل مختلف زندگی تاکید داشت.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه در ایران اسلامی جایی برای دعواهای جناحی سیاسی وجود ندارد عنوان داشت: تنها افرادی که از دعواهای سیاسی سیاستمداران کشور آسیب می‌بینند مردم هستند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه لاریجانی به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی عامل اعتدال در کشور است تصریح کرد: وی یکی از امیدهای کنار گذاشتن جناح بندی‌های سیاسی و تمرکز بر حل مشکلات کشور توسط مسئولان است.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید بدون در نظر گرفتن احزاب و جناح ها دست در دست هم به حل مشکلات مردم بپردازند بیان داشت: اختلافات میان مسئولان موجب عدم اعتماد سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در ایران می‌شود‌.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در استان گیلان همدلی و همکاری خوبی بین مسئولان برای جذب سرمایه داخلی و خارجی و تولید اشتغال وجود دارد اذعان داشت: دولت باید با تدبیر خود فضای آرام سیاسی را در دیگر استان‌های کشور ایجاد کند.

انتهای پیام/