مسیر اهل‌بیت ساده زیستی است نه اشرافی گری/عده‌ای از خدا بی‌خبر به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند
مسیر اهل‌بیت ساده زیستی است نه اشرافی گری/عده‌ای از خدا بی‌خبر به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند

عضو خبرگان رهبری بابیان اینکه عده‌ای از خدا بی‌خبر به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند گفت: امام علی (ع) در مقابل درخواست برادرش از بیت‌المال، واکنش تندی نشان داد ولی عده‌ای امروز با استفاده از جایگاه خود برای اطرافیانشان امتیازهایی را در نظر می‌گیرند.

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد پروایی عصر امروز در یادواره ۲۹ شهید والامقام نالکیاشر لنگرود، بابیان اینکه شهدا به وظیفه خود در قبال اهل‌بیت و قرآن عمل کردند، اظهار داشت: باید از طریق روایات، قرآن با سیره عملی شهدا آشنا و در سطح جامعه عملی سازیم.

وی رضایت خدا را در حاکمیت دین، بقا فرهنگ حسینی و فاطمی دانست و تصریح کرد: ولایت مهم‌ترین نعمتی است که در قیامت از انسان‌ها سؤال می‌کنند که آن میراث پیامبر و ائمه است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه قرآن منهای ولایت حرکت در مسیر انحراف است، خاطرنشان کرد: ما عاشق چشم و ابروی کسی نیستیم و هرکسی که در مسیر قرآن و ولایت باشد از حمایت مردم نیز برخوردار خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه عده‌ای از خدا بی‌خبر به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند، افزود: امام علی (ع) در مقابل درخواست برادرش از بیت‌المال، واکنش تندی نشان داد ولی عده‌ای امروز با استفاده از جایگاه خود برای اطرافیانشان امتیازهایی را در نظر می‌گیرند.

پروایی باتأکید براینکه مسیر اهل‌بیت ساده زیستی است نه اشرافی گری گفت: این‌که گفته می‌شود دلم پاک است کافی نیست، عمل نیز باید صالح و در چارچوب اسلام باشد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به استقامت شهدا در برابر نظام سلطه، تصریح کرد: برخی از روی فی قلوبهم مرض می‌گویند که چرا باید در سوریه بجنگیم درحالی‌که رزمندگان در آن‌سوی مرزها از ناموس و امنیت کشور پاسداری می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمام دنیا هم‌پیمان شدند که استقامت و امنیت را از ایران بگیرند ولی جوانان ایرانی با دست‌خالی در برابر نظام سلطه ایستاده و با سلاح ایمان آنان را به عقب راندند و امروز ایران به‌عنوان یکی از کشورهای قدرتمند منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای به شمار می‌آید.

انتهای پیام/