مطالبات مردم بر اساس شعارهای رئیس جمهور است / دولت دوازدهم براساس شعارهای انتخاباتی خود عمل کند
مطالبات مردم بر اساس شعارهای رئیس جمهور است / دولت دوازدهم براساس شعارهای انتخاباتی خود عمل کند

آیت الله رمضانی با بیان اینکه از دولت دوازدهم توقع داریم که به‌طور جدی بر اساس شعارهای انتخاباتی خود عمل کند افزود: مطالبات مردم بر اساس شعارهای رئیس جمهور است و رئیس دولت دوازدهم می‌بایست با انتخاب افرادی که روحیه انقلابی‌گری دارند باعث توسعه با شتاب‌تر کشور به سمت اهداف تعیین شده باشد.

به گزارش اندیشه گیلان، آیت الله رضا رمضانی گیلانی در گفت‌وگویی با اشاره به اهمیت نقد و چگونگی بیان آن اظهار داشت: نقد صحیح دارای شرایط ویژه‌ای شامل عالمانه، واقع بینانه و به‌دور از هرگونه توهین است و چنین نقدی سبب رشد و توسعه می‌شود.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: افراد در بخش‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، امور و آسیب‌های اجتماعی دارای تفکر و دیدگاه خاصی هستند که قوای سه گانه و به‌ویژه قوه اجرایی، مجموعه کابینه دولت و شخص رئیس جمهور می‌بایست بستر مناسبی را در این زمینه فراهم کند.

وی با بیان اینکه مسئولان مربوطه پس از شنیدن نظرات منتقدان می‌بایست قدرت پذیرش داشته و در صورت نیاز پاسخ دهند افزود: در عرصه انتقاد باید از هرگونه توهین، پرخاشگری و نسبت بد دادن به افراد دوری کرد و در پاسخ به نقد باید از طریق روش خاص و علمی، آن مسئله را پاسخ داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به کابینه دولت دوازدهم افزود: انتظار می‌رود در این دوره نسبت به انتخاب کابینه دولت به‌ویژه در حوزه اقتصادی افرادی امین، جوان، مقتدر، متخصص، مومن و کارآمد اقدام کرده و در حوزه‌های فرهنگی، افرادی که نظام را به‌سمت ارزش‌های الهی سوق می‌دهند معرفی کند.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه از دولت دوازدهم توقع داریم که به‌طور جدی بر اساس شعارهای انتخاباتی خود عمل کند افزود: مطالبات مردم بر اساس شعارهای رئیس جمهور است و رئیس دولت دوازدهم می‌بایست با انتخاب افرادی که روحیه انقلابی‌گری دارند باعث توسعه با شتاب‌تر کشور به سمت اهداف تعیین شده باشد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مجریان نظام جمهوری اسلامی بیان داشت: در قانون اساسی کسانی که سمت اجرایی پیدا می‌کنند مجری احکام اسلامی در جامعه و نظام اسلامی هستند و نظام اسلامی مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و اخلاقی است.

انتهای پیام/